ADVICS

B 2001 році компанія SUMITOMO, TOYOTA, DENSO, AISIN і SEIKI створили спільну компанію ADVICS, яка займається створенням і виробництвом компонентів гальмівних систем для складальних конвеєрів автомобілів Японії на противагу зростаючим світовим монополістам, таким як, наприклад, компанія TRW, відома під брендом LUCAS.

Це дозволило SUMITOMO швидко розширити обсяг конвеєрних (ОЕМ) поставок гальмівних систем майже всім виробникам автомобілів в Японії. На ринок запчастин, гальмівні колодки, під брендом SUMITOMO почали поставлятися з 2002 р.

З 2011 року всі гальмівні колодки SUMITOMO поставляються на ринок автозапчастин під брендом ADVICS .

У поточний час оригінальні гальмівні колодки фірми ADVICS поставляються на конвеєри практично всіх японських виробників автомобілів.

Основна відмінність від інших ОЕМ постачальників колодок на авторинок запчастин - це застосування такого ж фрикційного матеріалу, що і для конвеєрних поставок.

ADVICS дотримується у своїй роботі політики максимального задоволення запитів покупців. Головні принципи, які висунула фірма ADVICS при створенні гальмівних систем - це «БЕЗПЕКА» і «КОМФОРТ».

Виробництво тримається на цих двох засадах. І, безпосереднім результатом є те, що на виході завжди товари найвищої якості, що задовільняють всім запитам споживачів.

Спеціалізація:

-         Деталі гальмівної системи

AE

Компанія-виробник запасних частин до двигунів, була заснована в 1968 році, володіє широкою мережею представництв по всьому світу. На ринку дана фірма представлена компанією Federal Mogul, маючи європейський офіс з дистрибуції запчастин в Женеві. Продукція «AE» включає в себе: ремені приводні, водяні і масляні насоси, поршневі кільця, підшипники ковзання (вкладиші), клапани та деталі ГРМ, ланцюга ГРМ і приводи ланцюгових передач, розподільчі вали і деталі ГРМ, циліндро-поршнева група, болти кріплення ГБЦ.

Спеціалізація:

-         Водяні помпи

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Поршнева група

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

AISIN

Торгова марка AISIN належить японській фірмі AISIN SEIKI CO., LTD (ASCO) - провідному виробнику запчастин для японських і корейських автомобілів у світі. Компанія виробляє автоматичні і механічні КПП для легкових автомобілів і невеликих фургонів, автомобільну електроніку та ін.

AISIN SEIKI CO., LTD (ASCO) заснована в серпні 1965 року в Японії, і була утворена з компаній, що мали двадцятирічний досвід виробництва авіаційних двигунів і автомобільних частин. На даний момент до її складу входять 11 заводів, розташованих у різних частинах світу, які виробляють продукцію, що відповідає всім вимогам по складу і якості. AISIN з дня свого заснування дотримується принципу «Якість насамперед». У липні 1997 року на всю продукцію «AISIN» отримано сертифікати відповідності ISO9001 та QS9000, а в квітні 1999 року всім фабрикам групи «AISIN» присуджено сертифікат ISO14001.

AISIN на сьогоднішній день є найбільшим постачальником зчеплень на конвеєр японських і корейських виробників автомобілів, а також входить до складу концерну TOYOTA. Якість марки ASCO доводить і те, що виробництво автоматичних КПП для своїх автомобілів такі компанії, як Volvo, Saab, Ford (європейські та американські корпорації) довіряють саме AISIN.

 

Спеціалізація:

-         Водяні помпи

-         Деталі гальмівної системи

-         Зчеплення

AJUSA

Компанія AJUSA заснована в Іспанії і, на сьогоднішній день, є лідером у світовому виробництві прокладок, комплектів прокладок, болтів головки блоку циліндрів, гідравлічних штовхачів і розподільних валів.

Серед європейських виробників запасних елементів для двигуна, Ajusa пропонує найширшу гаму запчастин для автомобілів японського виробництва, покриваючи практично 100% парку. Почавши свою діяльність в 1972 році, на площі в 250 кв.м, невелика фірма розрослася у великий концерн, що має представництва в Америці, Європі, Бразилії, Японії, Африці та Австралії. В даний час виробничі площі в Іспанії становлять 350 000 кв.м. Виробництво запасних деталей для автомобілів нового модельного ряду, будь-якого автовиробника починається вже через три роки після початку конвеєрного виробництва автомобілів. Зусиллями фахівців підприємства розробляються і створюються нові високотехнологічні матеріали, які дозволяють фірмі конкурувати з заводами відомих фірм західної Європи.

Ajusa має міжнародний сертифікат якості ISO - 9001, що підтверджує високу якість виробництва продукції. Фірмова продукція випускається на сучасних виробничих лініях з урахуванням новітніх технічних досягнень в області автоматизації та удосконалення обладнання. Контроль якості продукції фірми Ajusa проводиться у власному центрі, розташованому в Європі. Випробування проводяться на автоматичному обладнанні за 96 параметрами. Все це дозволяє підприємству створювати кінцевий продукт з високими споживчими властивостями.

Спеціалізація:

-         Поршнева група

-         Прокладки двигуна

-         Сальники, ущільнення

AKEBONO

Компанія AKEBONO Brake Industry Co., Ltd. - один зі світових лідерів у виробництві компонентів гальмівних систем автомобілів і мотоциклів, що займає провідне місце на японському ринку. Продукція під торговою маркою AKEBONO фактично стала еталоном в галузі автомобільних гальмівних систем. Сотні кваліфікованих інженерів в десятках лабораторій і дослідницьких центрах AKEBONO по всьому світу працюють для забезпечення вашої безпеки. AKEBONO Brake Industry Co., Ltd. - один зі світових лідерів у виробництві компонентів гальмівних систем для авто і мототехніки, займає провідне місце на японському ринку. Найбільшого поширення на нашому ринку запчастин отримали гальмівні колодки AKEBONO.

Спеціалізація: Деталі гальмівної системи

AMD

Компанія AMD заснована в 2005 році найбільшими виробниками запчастин в Південній Кореї (Hyundai, Kia, Ssang Yong, General Motors) для спільного постачання, і просування єдиного бренду запчастин на світовий ринок автозапчастин для корейських і японських автомобілів.

Спеціалізація:

-         Водяні помпи

-         Деталі підвіски

-         Деталі гальмівної системи

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

-         Фільтри

-         Електрика двигуна

ARAI SEISAKUSHO

Arai Seisakusho є провідним виробником в Японії сальників і автомобільних деталей.

Arai Seisakusho Co., Ltd. надійні технології виробництва різних високоякісних продуктів, таких як сальників і сальників клапана в світі.

1951 Засноване командне товариство Arai Seisakusho в Asakusaishihama-чо із статутним капіталом в 200 тисяч ієн. Розпочато пакувальне виробництво шкіри і запатентовані шкіряні кнопки для промислового використання.

1954 Розпочате дослідження продуктивності ущільнювальних сальників .

1957 Ars гумові ущільнення, прийняті як деталі для проміжного вала   2-х тактних 2-циліндрових двигунів гоночних мотоциклів Yamaha.

1959 Ars гумові ущільнення , прийняті для Honda гоночних автомобілів.

1968 Виготовлення сальників клапанів з AF матеріалу, прийнятих в R-типу двигунів автомобілів Toyota.(AF матеріал – аморфний тефлон)

1974 Заснована Akita Ars Co., Ltd.

1977 Вступає в технічне співробітництво з Sowa Industries Co., Ltd.

1978 Заснована Сагами офіс для підвищення продажів копіювальних роликів. Розпочато виробництво сальників клапанів для мотоциклетних двигунів. Подана міжнародна заявка на патент нового продукту «FS seal» (з ARFRON). Почалося виробництво механічних сальників.

2000 Придбані сто відсотків власності Takaei Seisakusho, Ltd. і змінено назву на Ніїгата Arai Ltd. Заснована Arai International Corporation (HK) Ltd у Гонконгу .

2003 Уклали угоду ділового співробітництва з JTEKT Corporation. Раніше відомий як Koyo Seiko Co., Ltd. Продукти: Сальники, Сальники клапанів, Ущільнювальні кільця, Датчики рівня масла.

Спеціалізація:

-         Сальники

ASHIKA

ASHIKA - марка групи Japanparts, знаходиться на ринку з 1989 року в якості лідера сектора імпорту та дистрибуції запчастин для японських, корейських, індійських, американських автомобілів. Гама продукції, яку реалізує ASHIKA, включає механічну лінію (фільтри, гальмівні колодки і диски, гідравліку, зчеплення, ремені, натяжні шківи і т.д.); моторну лінію (поршні, головки блоку циліндрів, підшипники ковзання і т.д.); електричну (двигуни, генератори, свічки запалювання, склоочисники і т.д.), а також лінію підвісок з амортизаторами і рульовою передачею.

Спеціалізація:

-         Амортизатори

-         Деталі підвіски

-         Деталі рульового керування

-         Деталі гальмівної системи

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Прокладки двигуна

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

-         Фільтри

ATE

Фірма «ATE» заснована Альфредом ТЕВІС в 1906 році, а в 1937 році тандемовскі основні циліндри були застосовані для вантажних, легкових автомобілів і для автобусів. Продукція під торговою маркою АТЕ, випускається одним з найбільших в світі виробників гальмівних систем компанією Continental Teves Inc.

Комерційна програма запасних частин ATE представляє:

 • гальмівні диски і гальмівні накладки;
 • гідравлічні деталі (супорта дискових гальм, підсилювачі гальмівного приводу і головні гальмівні циліндри, гальмівні шланги та гальмівні рідини, деталі гальм і зчеплення, регулятори гальмівних сил);

Гальмівні колодки та інша продукція випускається під маркою АТЕ - гарантовано має високу якість за рахунок виготовлення з високоякісних матеріалів, що застосовуються в гальмівних системах сучасних автомобілів. Гальмівні колодки АТЕ повністю безасбестові і зберігають стабільний коефіцієнт тертя в інтервалі від 50 0С до 800 0С. Внаслідок цього гальмівні колодки АТЕ витримують величезні навантаження при гальмуванні і працюють в самих екстремальних умовах експлуатації гальмівних систем автомобілів.

Якість визначає ті високі вимоги, які Continental Teves задає у виробництві, в взаємодії підрозділів компанії і у відносинах з клієнтами.

Спеціалізація:

-         Деталі гальмівної системи

-         Масла і спец рідини

-         Сальники, ущільнення

 

AUTOFREN SEINSA

SEINSA (Seguridad Industrial, SA) - іспанська компанія, була заснована в 1972 р. Основна сфера діяльності - виробництво та дистрибуція гумових деталей для автомобілів, комплекти ремонтних інструментів і матеріалів для ремонту гальмівної гідравліки, муфт, гумових чохлів трансмісійної системи. Виробництво компанії сертифіковане за ISO 9002.

BANDO

Компанія BANDO CHEMICAL, LTD, була організована в 1906-му році, в місті Кобе, Японія, і є першим виробником приводних ременів в Японії. З цього часу вона зайняла провідне місце серед виробників в галузі гумових та пластмасових продуктів у всьому світі, завдяки розвитку технологій виробництва і випуску безлічі нових продуктів, для задоволення попиту на продукцію в різних областях.

В автомобільній галузі продукція марки BANDO включає клинові, поліклинові, а також зубчасті ремені (паси ГРМ) приводних валів. Продукція BANDO характеризується: чудовим співвідношенням робочих характеристик і вартості, використанням результатів передових наукових досліджень при розробці продукції, сучасними технологіями виробництва. У Європі, Північній Америці та Азії, BANDO представлений 14 підприємствами в 10 країнах, включає 32 виробничі та торговельні компанії в Японії. Ця мережа забезпечує можливість глобальних досліджень в областях виробництва і споживання продукції.

BANDO виробляє плоскі ремені, зубчасті ремені, клинові ремені та ін. продукцію з високою точністю.

Продукція компанії BANDO використовується в поставках на конвеєр світових виробників як в Японії, так і в Європі.

Спеціалізація:

-       Ремені приводні, ремені ГРМ

BERU

Компанія Beru володіє відмінною репутацією як виробник систем запалювання, що поставляються як на конвеєри провідних автовиробників, так і на ринки запчастин. Усі заводи компанії Beru сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9001 або QS 9000.

Спеціалізація:

-         Свічки запалювання

-         Електрика двигуна

BILSTEIN

Історія компанії Bilstein починається з 1873 року, але як виробник автозапчастин фірма стала відома лише з 1928 року, з початком випуску хромованих бамперів і домкратів для автомобілів. Пізніше основним видом продукції стали амортизатори.

Перший газонаповнений амортизатор, в основу створення якого була покладена ідея французького інженера М. де Карбона, був випущений в 1954 році. Ця революційна, для свого часу, технологія надалі визначила успіх всього амортизаторного бізнесу компанії. А через три роки компанія уклала контракт на постачання своєї продукції на конвеєр Mercedes-Benz. З цього моменту і по теперішній час марка Bilstein є символом надійності і довговічності амортизаторної техніки.

Спеціалізація:

-         Амортизатори

BREMBO

Brembo - це італійська компанія, провідний світовий розробник і виробник високоефективних гальмівних систем і автомобільних компонентів.

Компанія Brembo була заснована Еміліо Бомбассейем в 1961 році.

1975 став дуже значущим в історії розвитку компанії Brembo, в цей рік вона стала постачальником гальмівних систем для автомобілів - учасників Formula1. Після цього запчастини Brembo використовуються для обладнання автомобілів і мотоциклів для команд Formula1, NASCAR, Indy, Rally.

У 1980 році компанія Brembo випустила алюмінієвий супорт, тим самим, зробивши переворот у цій сфері. У 80-ті році компанія стала постачальником багатьох автовиробників, серед яких: Chrysler, Mercedes, Porsche, Nissan, Lancia. В даний час Brembo - це міжнародна компанія з головним офісом в Італії. Філії компанії розташовані в Іспанії, Великобританії, США, Мексиці, Швеції, Бразилії та Японії. Продукція Brembo поставляється в 70 країн світу. До основних напрямів діяльності компанії Brembo належать такі:

 • випуск запчастин і комплектуючих для поставки на конвеєри автобудівельних компаній;
 • виробництво і постачання гальмівних дисків і барабанів на вторинний ринок автозапчастин;

Крім того, компанія Brembo є виробником ексклюзивних гальмівних систем для автомобілів Ferrari і Porsche, а також - мотоциклів BMW.

Спеціалізація:

-         Деталі гальмівної системи

BRIDGESTONE

Компанія «Бріджстоун» (Bridgestone) – світовий лідер у виробництві шин – була заснована в 1931 році в Японії. За більш ніж 75 років свого існування з невеликого сімейного підприємства компанія перетворилася на трансконтинентальну корпорацію.

Колосальні виробничі потужності Бріджстоун характеризує той факт, що компанія володіє 155 заводами у 27 країнах світу.  «Довіра і Гордість» - це девіз Бріджстоун, який відображає дух компанії і відповідальний підхід до створення кращої продукції для своїх покупців.

Коло досліджень і розробок не обмежується автопокришками. Тут також створюються матеріали поглинаючо ударні і вібраційні для потреб автомобіле- і суднобудування (опори двигуна і т.д.). Компанії належить заслуга винаходу антисейсмічних будівельних конструкцій із застосуванням різних видів гуми. Вона виробляє і спеціальні добавки для дорожнього покриття, що дозволяють йому вбирати воду, що робить дорогу менш слизькою, а значить, більш безпечною.

 У світовому табелі про ранги виробників шини Bridgestone займють першу сходинку. У 1995 р. Bridgestone належало 19% світового ринку автопокришок, далі слідували компанії Michelin (17,9%) і Goodyear (14,8%). Bridgestone – компанія забезпечує шинами команди Формули-1.

Спеціалізація:

-         Гумові вироби

BLUE PRINT

Всі товари, що поставляються під торговою маркою BluePrint виробляються в Японії. Англійська компанія ADL (Automotive Distributors Ltd.) створена в жовтні 1983 року англійськими і японськими засновниками для забезпечення вторинного ринку запчастинами японського виробництва. Торгова марка BluePrint включає в себе не тільки високу якість товарів, але і широкий асортимент, технічну та інформаційну підтримку замовників і партнерів.

Під маркою Blue Print поставляються: гальмівні колодки барабанні, дискові Kashiyama; гальмівні диски, барабани Nishioka; фільтри масляні, паливні, повітряні Micro; датчики HKT; помпи водяні GMB; прокладки клапанної кришки, головки блоку Stone; ремені зубчасті, клинові; шланги гальмівні, зчеплення Miyaco; натяжники ременя ГРМ NSK/Koyo; патрубки радіатора Nissens; троси гальмівні, зчеплення TSK; термостати HKT; паливні насоси Kyosan/Mitsubishi; зчеплення комплекти і частини AISIN/NKK; гальмівні циліндри головні, робочі Miyaco; ремкомплекти гальмівних циліндрів Tokico/Miyaco; головні циліндри зчеплення, робочі Tokico/Miyaco; ремкомплекти циліндрів зчеплення Tokico/Miyaco; підшипники ступиці NTN/Koyo/NSK/Nachi; стартери, генератори Mitsubishi; частини трамблера YEC; високовольтні дроти Seiwa; кульові опори 555; шруси NKN; тяги стабілізатора 555; кришки радіаторів Nissens; радіатори Nissens; пильовики ШРУСов GMB; щітки склоочисника TRYCO; фари і ліхтарі TYC; важелі підвіски 555; супорта UBD; наконечники рульових тяг 555; головки блоку бензинових двигунів; болти головки блоку Kato Screw.

Спеціалізація:

-         Амортизатори

-         Водяні помпи

-         Деталі підвіски

-         Деталі рульового керування

-         Деталі гальмівної системи

-         Оптика

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Поршнева група

-         Прокладки двигуна

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

-         Сальники, ущільнення

-         Зчеплення

-         Фільтри

-         Шруси приводу

-         Електрика двигуна

BOGE

Торгова марка «Boge» належить компанії «ZF- Sachs Trading», яка крім цього об'єднує в собі таких відомих виробників автозапчастин як Lemforder і Sachs. Під торговою маркою «Boge» виробляються гідравлічні й газогідравлічні амортизатори, комплекти для установки амортизаторів, різні резино-металічні вироби (опори двигуна, сайлентблоки), пружини підвіски. Амортизатори і резино-металічні деталі Boge забезпечують високу надійність і комфорт для водіїв легкових автомобілів, а також вантажного транспорту. Марка Boge є надійним і професійним партнером на ринку запчастин.

Спеціалізація:

-         Амортизатори

-         Деталі підвіски

 

BOSAL

Фірма Bosal відома як найбільший європейський виробник вихлопних систем для автомобілів і постачальник деталей на конвеєри виробників.

Компанія Bosal є неодноразовим володарем престижного титулу «Кращий постачальник року» від концерну GM. Крім вихлопних систем, компанія випускає фаркопи, багажники, стелажі і складські системи.

Компанія Bosal пропонує повний набір глушників всіх форм: овальної, круглої і напівкруглої, вироблених на заводах, що пройшли сертифікацію відповідно до стандартів ISO 9002 і QS 9000.

Спеціалізація:

-         Вихлопні системи

Характеристики покритого алюмінієм матеріалу, компанії Bosal гарантують ефективний захист від корозії, а ретельно виготовлені внутрішні компоненти зводять до мінімуму шум, вироблений викидами вихлопних газів.

BOSCH

Історія компанії “Robert Bosch GmbH” почалася в 1886р. з відкриття інженером-електриком Робертом Бошем “Майстерні точної механіки та електроніки” в Штутгарті в крихітному приміщенні, яка займалася виробництвом побутових приладів. У 1901р. компанія переїхала в нову простору будівлю, збільшивши штат і оновивши обладнання.

Освоєння компанією автомобільного напрямку почалося в 1930р. з випуску дизельного паливного фільтра.

Нині концерн об'єднує 253 дочірніх підприємств, з яких 36 знаходяться в Німеччині і 217 за її межами.  Хоча автомобільний напрям компанії є менш відомим, все ж 70% річного грошового обороту компанія отримує від поставки автозапчастин на лінії складання провідних автовиробників (Alfa Romeo, BMW, Cadillac, Audi, Chevrolet, Chrysler, Daewoo, Citroen, DAF, Dodge, Fiat, Ferrari, Ford, General Motors, Hyundai, Honda, Iveco, John Deere, Jaguar, Kia, Lada, Lamborghini, MAN, Lancia, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Opel, Nissan, Peugeot, Pontiac, Porsche, Rolls Royce, Renault, Rover, Saab, Seat, Scania, Subaru, Toyota, Volvo, Suzuki, VW) і продаж їх на вторинний ринок.

Запчастини компанії Bosch отримали широке поширення і популярність, як серед професіоналів, так і серед автолюбителів в більш ніж 120 країнах світу.

Спеціалізація:

-         Автолампи

-         Акумулятори

-         Бензонасоси

-         Деталі гальмівної системи

-         Оптика

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

-         Свічки запалювання

-         Фільтри

-         Електрика двигуна

BOSЕ

Акустичні системи фірми BOSE вважаються одними з лідерів авто звуку встановленого в автомобілях.

Bose - автомобільні звукові системи, зустрічаються у майже всіх транспортних засобах, світових виробників, від спортивних автомобілів до величних седанів, позашляховиків, вантажівок

На сьогоднішній день компанія Bose співпрацює з кількома великими світовими автовиробникам. Зокрема, фірма постачає аудіосистеми Audi, Renault, Mazda, Ford, Infiniti, Chevrolet і Cadillac.

Спеціалізація:

-         Аудіо системи

CALSONIC KANSEI

Calsonic Kansei - Японська компанія, виробник компресорів кондиціонерів, якими обладнані провідні марки автомобілів. Дані компресори встановлюють на японських автомобілях, а останнім часом також активно використовуються провідними європейськими виробниками.

Calsonic Kansei розробляє і виробляє в цілому вихлопні системи. СК надають оптимальний баланс між конкуруючими вимогами хорошою звукоізоляцією, очищення вихлопних газів і потужності двигуна. Calsonic Kansei також розробляє нові екологічно чисті продукти з унікальною технологією вихлопу.

Для забезпечення безпеки і комфорту автомобілів, Calsonic Kansei надає широкий спектр продуктів електроніки:

 • функція запуску двигуна (функція натиску кнопки старт-стоп для запуску чи заглушення двигуна)
 • функція без ключа (Пасивний дистанційний ключ, пульт дистанційного керування без ключа, блокування дверей і розблокування)
 • функція безпеки (Іммобілайзер)
 • функція таймера (лампа номер, економії акумулятора)
 • функція безпеки (система контролю тиску в шинах повітря)

Спеціалізація:

-         Продукти інтер'єру

-         Системи клімат-контролю

-         Продукти електроніки

-         Теплообмін

-         Вихлопна система

CAMELLIA

Компанія «CAMELLIA» є дочірньою компанією Tsubakimoto chain Company і спеціалізується на постачанні привідних ланцюгів двигуна.

Приводні ланцюги, які випускаються компанією, використовуються в різних галузях промисловості, у тому числі і в автомобільній. Tsubakimoto - абсолютний лідер ринку конвеєрних поставок ланцюгів ГРМ і деталей ланцюгового механізму ГРМ (натяжители, заспокоювачі, напрямні ланцюга). Tsubakimoto здійснює поставки всім автоскладальним підприємствам Японії. Частка Tsubakimoto на місцевому ринку становить 70% і 30% на світовому ринку виробництва деталей ланцюгового механізму ГРМ.

Спеціалізація:

-         Привідні ланцюги

CHAMPION

Заснована в 1907 році Бостонська компанія Champion є провідним світовим виробником свічок запалювання протягом 50-и років і випускає більше 85% всіх промислових свічок запалювання і є основним постачальником фірм: Alfa Romeo, Audi, Briggs and Stratton, Bugatti, Maseratti, Chrysler, Cosworth, Daewoo, Dodge, Ferrari, Fiat, General Motors, Harley, Jaguar, Jeep, Lamborghini, Land Rover, Maseratti, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Rover, Subaru, Suzuki, TWR, Volvo, VW.

Champion досяг видатних успіхів майже у всіх видах автоспорту. Фірма Champion виробляє широку гаму свічок запалювання, свічок розжарювання, повітряних фільтрів, паливних і масляних фільтрів, виготовляє величезну номенклатуру високоякісних склоочисників для виробників легкових і вантажних автомобілів, пропонує надійні силіконові високовольтні дроти, котушки запалювання.

Спеціалізація:

-         Свічки запалювання

-         Фільтри

-         Електрика двигуна

CONTITECH

Група ContiTech - самостійна промислова структура в складі концерну Continental AG, яка об'єднує 8 високотехнологічних виробництв: приводні системи, еластомірне покриття, рідинні продукти, системи пневматичного підресорювання, профільовані деталі, системи контролю вібрації, «ContiTech Conveyor Group» (стрічки транспортера), «Benecke-Kaliko Group».

До сфер діяльності компанії відносяться такі галузі, як автомобілебудування, машино- і верстатобудування, хімічне і нафтохімічне виробництво, гірські розробки.

 Компанією проводяться наступні продукти: шланги і шланги-з'єднання, системи підвіски, мембрани для гальмівних циліндрів, компенсатори, приводні ремені та ін. Споживачами продукції компанії є такі автогіганти як GM, Opel, VW, Fiat, Ford.

Спеціалізація:

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

CORTECO

Компанія Corteco входить до німецької групи Freudenberg Group, і пропонує повний асортимент прокладок ГБЦ і комплектів плоских ущільнень оригінальної якості для технічного обслуговування і ремонту двигунів. Таким чином забезпечуються найкращі рішення, щодо застосування на сучасному ринку запчастин.

 Так як прокладки двигунів є відповідальними компонентами, на які припадає велике навантаження і які повинні витримувати температуру до 1000°C, компанія Corteco має збалансований асортимент прокладок і комплектів оригінальної якості, що мають більш ніж 4000 найменувань, включаючи: прокладки ГБЦ, комплекти прокладок для технічного обслуговування головки блоку циліндрів або ремонту двигуна, прокладки випускного колектора.

Спеціалізація:

-         Прокладки двигуна

-         Сальники, ущільнення

CTR

CTR (Central Corporation Co. Ltd) - це корейська компанія, в минулому є підрозділом японської корпорації GMB. На даний момент це самостійна і успішна компанія, що випускає оригінальні запчастини для автобусів, легкових та вантажних автомобілів, які поставляються на конвеєри найбільших світових автовиробників, таких як Hyundai, KIA, GM, FORD та багатьох інших. Історія компанії нараховує вже більше 30років.

Автозапчастини CTR виробляються з використанням найсучасніших технологій і високоякісної сировини, що підтверджується міжнародними сертифікатами якості ISO 9001 & ISO 9002, ISO 14001 (2004), OHSAS 18001 (1999).

Спеціалізація:

-         Кульові опори

-         Важелі

-         Кермові тяги

-         Кермові наконечники

-         Тяги стабілізатора

-         Втулки стабілізатора

-         Сайлентблоки

DAYCO

Історія марки DAYCO покладена на початку 1905 року. Сьогодні, штаб-квартира розташовується в Дейтоні (Штат Огайо, США).

DAYCO є другим за величиною світовим виробником автомобільних ременів для OEM і вторинного ринку. DAYCO виробляє всі типи автомобільних приводних ременів і деталей приводів для легкових і комерційних автомобілів. У виробничій програмі понад двісті найменувань комплектів ременів приводу ГРМ і роликів. Клієнтами DAYCO є практично всі великі світові автовиробники: GM, FORD, SAAB, Porsche, Jaguar, Audi, VW, Skoda, Volvo, Rover, Mitsubishi, Daimler, Chrysler, BMW, Opel, Renault, Peugeot, Citroen, Seat, Fiat, Ferrari, Iveco, Suzuki, Mazda, Nissan, Mitsubishi, Toyota, Honda і багато інших.

У виробництві приводного ременя DAYCO постійно застосовує нові розробки. Жорстка зносостійка тканина, застосування NSN компонентів, профільні зуби дозволяють отримати добрі результати:

 • виконуються всі вимоги ОЕМ специфікацій,
 • надається додаткова можливість роботи при підвищених температурах і навантаженні,
 • знижується шум при роботі, забезпечується постійна передача потужності.

Спеціалізація:

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

DAIKIN-EXEDY

Exedy Clutch Europe Ltd заснована в 1990 році з метою підтримки ринку оригінальних запчастин (original equipment) і вторинного ринку (Aftermarket) при виробництві зчеплень для всіх японських автомобілів. Підтвердження найвищої якості зчеплень EXEDY – це їх участь у Гран-Прі Formula-1 протягом останнього десятка років минулого сторіччя. Під відповідальністю зчеплень EXEDY перебували боліди Скудерії Ferrari. Думаємо, коментарі зайві!

 Компанія впроваджує високі технології і забезпечує відмінну якість продукції, постійно оновлює асортимент. У числі останніх розробок - фрикційний матеріал, що дозволяє значно збільшити термін служби накладок веденого диска, а, отже, і самого зчеплення в умовах перенавантаження. Знижується можливість «підгоряння» поверхні диска і відмови всього вузла при частих перемиканнях передач, «рваному» ритмі руху, а також при пробуксовці зчеплення. Це особливо важливо для автомобілів, експлуатованих в містах з великим автомобільним «населенням»/

Спеціалізація:

-         Зчеплення

DELPHI

Delphi Corporation—американська компанія, найбільший виробник авто комплектуючих у світі (за деякими даними—друга після Robert Bosch). Штаб-квартира у місті Трой, штат Мічиган.

Утворена в 1999 році шляхом виділення з General Motors

На сьогоднішній день компанія Delphi виробляє наступні види продукції для автомобілів:

 • Амортизатори;
 • Деталі підвіски і рульового управління, важелі;
 • Колодки, гальмівні диски та інші запчастини гальмівної системи.

Амортизатори Delphi випускаються в основному для європейського авторинку. Якість випущених амортизаторів на ринок запчастин не відрізняється від вироблених для складальних конвеєрів заводів.

Відрізняються амортизатори Delphi відмінною керованістю автомобіля, збільшеною фільтрацією різних шумів і вібрації, довгим терміном служби

DENSO

Denso — Дочірня компанія від TOYOTA. Японська машинобудівна корпорація, що спеціалізується на виробництві автомобільних комплектуючих: системи запалювання, магнето, генератори, компресори, свічки запалювання і розжарювання, стартери, клапани, масляні фільтри, радіатори, паливні насоси, системи управління двигуном і електроживленням, системи кондиціонування повітря, вентилятори і холодильники, системи навігації, різні датчики та сканери, а також програмне забезпечення.

Заснована в 1949 році. DENSO працює більш ніж в 30 країнах і регіонах. У DENSO, немає місця для компромісу, коли справа доходить до якості продукції.

DEРO

Заснована в 1977 році компанія Depo Auto Parts Ind. Co. Ltd. спочатку була невеликим заводом з виробництва виробів з легких сплавів для автомобілів. Протягом 2 років відбулася переорієнтація на виготовлення скла для автомобільних фар. Після чого у компанії почалося інтенсивне зростання: розширилося виробництво, впроваджувалися нові методи виробництва і управління персоналом, збільшився асортимент продукції.

На сьогоднішній день компанія Depo представляє широкий асортимент деталей оптики (основні і додаткові фари, скла, задні і габаритні ліхтарі, ліхтарі освітлення номерів, заглушки, плати та інше). Компанія має найширший асортимент продукції, який підходить для більшості моделей автомобілів. В  1996 році продукція була визнана суспільством авто інженерів США - SAE. Компанія Depo є постачальником на оригінальні конвеєри автовиробників.

Depo Co. пропонує:

 • Ліхтарі головного світла
 • Поворотники
 • Передні фари
 • Задні ліхтарі
 • Габаритні вогні
 • Лампи підсвічування номера
 • Фари-мигалки
 • Протитуманні фари
 • Декоративні вогні
 • Крильчатки
 • Кришки на багажник
 • Обплетення керма
 • Молдінги капота
 • Підсвічування панелі
 • Підсвічування спідометра
 • Захисні чохли вентилятора
 • Рамки фари
 • Бачки для рідини склоомивача і т.д.
DOKURO

Заснована в 1940 році компанія Japan Engine Valve MFG. Co., LTD, виробляє під торговою маркою Dokuro - клапана для двигунів мотоциклів, легкових і вантажних автомобілів. Компанія має міжнародний сертифікат якості ISO9001. Dokuro використовує у виробництві клапанів різні види металів, що дозволяє підібрати клапан, який задовольняє експлуатаційним характеристикам будь-якого двигуна.

Спеціалізація:

-         Поршнева група

DONGIL

DONGIL (повна назва DONGIL RUBBER BELT CO. LTD., або скорочено DRB) - група ремені (ГРМ, клинові, поліклинові).

Компанія DONGIL є виробником, і виробляє на своїх заводах ремені, дверні ущільнювачі, гумові гусениці для міні тракторів, ремені для виробничих верстатів, транспортерні лінії і т.д. На даний момент компанія має заводи в таких країнах: Корея, Китай, Словаччина, В'єтнам, а так само офіси в Кореї, Китаї, США, Словаччини, Японії, Індонезії.

Продукція компанії DONGIL є продукцією найвищої якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами ISO9002, а так само сертифікатами США і Канади. DONGIL є постачальником на заводи з виробництва автомобілів GM DAEWOO, KIA, HYUNDAI, SSANGYONG.

Компанія DRB почала своє існування в 1945 році. Отримано Японський сертифікат відповідності матеріалу NRB.

Спеціалізація:

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

ELRING

Elring Klinger - всесвітньо відомий партнер у розробках і виробник комплектуючих деталей для первинного оснащення: прокладки під головку блоку циліндрів, спеціальних прокладок, модуля клапанної кришки і засобів екранування для двигунів, коробок передач і газовихлопних систем. Будучи єдиним незалежним виробником прокладок світового масштабу, компанія поставляє продукцію майже всім виробникам автомобілів Європи, Північної і Південної Америки, а також багатьом азіатським автомобільним компаніям.

Лідерство в технологіях і компетентність в області комплектуючих деталей для первинної оснастки автомобілів є запорукою успіху наших автомобільних запчастин: прокладки, комплекти прокладок та інші комплектуючі деталі Elring відомі у понад 140 країнах завдяки їх міцності і надійності.

Спеціалізація:

-         Прокладки двигуна

-         Сальники, ущільнення

EPS (FACET)

EPS - одна з торгових марок відомої італійської фірми FACET, що виробляє широкий спектр (більше 4000 найменувань) деталей електроустаткування для легкових і комерційних автомобілів. Компанія почала свою діяльність в 1946 році, і в даний час її дохід складає більше 20млн. євро на рік.

Запчастини електрики двигуна - комутатори, високовольтні дроти, реле-регулятори, контактні групи трамблера, котушки запалювання, датчики імпульсів, набори високовольтних проводів, кришки трамблера, роз'єми, вимикачі, бігунки трамблера; термостати.

У асортимент виробленої продукції також входять деталі системи запалювання: кришки трамблера, бігунки, котушки запалювання, а також компоненти управління двигуном - датчики температури, тиску, лямбда-зонди і багато іншого. Продукція фірми заслужила репутацію надійної і якісної, що підтверджується наявністю сертифікатів ISO 9001, ANFIA AVQO 94.

ERISTIC

У 1980 році в Тайвані була відкрита невелика майстерня, що займалася виробництвом прокладок і ремонтних ущільнень для японських двигунів.  

У 1989 році компанією було зареєстровано новий бренд ERISTIC і з'явився товарний логотип - літера “А” - означає, що вся продукція ERISTIC CADA належить “A Class”, тобто є високоякісним продуктом.

Поступово, завдяки стабільній якості, продукти ERISTIC CADA вийшли на регіональний ринок і почали користуватися попитом у всій Південно-Східній Азії. Одночасно з цим був значно розширений асортимент продукції, були додані прокладки і ремонтні комплекти для корейських і деяких європейських автомобілів.

 Величезний асортимент товарів і низька ціна, порівняно з європейськими постачальниками, дозволили цьому азіатському виробнику зайняти свою гідну позицію на ринку вторинних автозапчастин. Вся продукція компанії піддається ретельному контролю якості. І в 2006 році компанія проходить сертифікацію менеджменту якості ISO-9001 (2006-2009).

Спеціалізація:

-     Прокладки, ремонтні ущільнення

FAG

FAG - німецька марка, що належить зараз промисловій компанії INA-Gruppe. Історія марки почалася в 1905 р. З 1993 марка стала належати новому власнику INA-Gruppe. Під маркою FAG виробляються підшипники кочення для багатьох галузей промисловості, включаючи і автобудування. До теперішнього моменту компанія створила ряд СП і виробництв в Кореї, Великобританії, Чехії та більшості країн північної Європи, США, Бразилії, Китаї.

Спеціалізація:

-         Підшипники, ролики ГРМ

FEBEST

Компанія FEBEST заснована в 1999 році в місті Франкфурт-на-Майні двома талановитими інженерами Mark Bartfeld, Otto Schrumer. Раніше ці фахівці працювали в авіаційній промисловості Німеччини, займаючись розробкою новітніх технологій в області полімерів.

Компанія FEBEST визначила для себе маркетинговий шлях розвитку як виробництво автомобільних запчастин на японські і корейські автомобілі. Девіз компанії «Німецька практичність для японських автомобілів». Це означає кожному вузлу автомобіля свій ремкомплект! З

 2007 року компанія FEBEST приділила особливу увагу ринку країн СНД. Виробляються запчастини на ексклюзивні японські автомобілі, такі як MARK II, AVENIR, CEDRIC, SKYLINE і т.д.

Вся продукція FEBEST сертифікована за міжнародним стандартом DIN ISO 9001. Гумотехнічні вироби виробляються і з урахуванням важких кліматичних умов. Формула гуми заснована тільки на натуральному каучуку із застосуванням присадок, що дозволяють експлуатувати вироби при екстремально низьких температурах. Гідравлічні сайлентблоки і подушки заправляються синтетичними маслами з присадками, що дозволяють експлуатувати продукцію до -45°C. Ведеться постійна оптимізація процесу виробництва і контроль всього технологічного процесу.

Спеціалізація:

-       Деталі підвіски

-       Деталі рульового керування

-       Деталі гальмівної системи

-       Підшипники, ролики

-       ГРМ

-       ШРУСи, привода

 

FEBI BILSTEIN

Компанія FEBI має більш ніж півтора вікову історію. Свою сучасну назву вона отримала в 1844 році, коли була утворена фірма Bilstein, яка займалася обробкою металу. Сьогодні FEBI працює в 3-х напрямках, основним з яких є виробництво автозапчастин. Це деталі підвіски, рульового управління, деталі двигуна та багато іншого. Крім того, компанія випускає компоненти для промислового обладнання та побутової техніки, а також займається виробництвом акватехніки.

Центральний офіс знаходиться в м. Еннепеталь (Німеччина). Основний асортимент продукції FEBI це: деталі двигуна, коробки передач, кузовні деталі, деталі переднього і заднього моста, деталі підвіски, прокладки, деталі гальмівної системи, а також електрообладнання. FEBI поставляє у країни СНД деталі ходової тільки для автомобілів іноземного виробництва. Це запчастини для MERCEDES, BMW, AUDI, VW, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, FIAT, ALFA ROMEO, VOLVO та інших іномарок. Гарантією якості вироблених виробів служить сертифікат системи TUV відповідно до вимог стандарту DIN ISO 9002.

Спеціалізація:

-         Амортизатори

-         Водяні помпи

-         Деталі підвіски

-         Деталі рульового керування

-         Деталі гальмівної системи

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Поршнева група

-         Прокладки двигуна

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

-         Сальники, ущільнення

-         Фільтри

-         Електрика двигуна

FERODO

Ferodo - англійська марка, заснована в 1897р. Однією зі сфер діяльності компанії є розробка і виробництво фрикційних накладок. Крім цього, компанія виробляє муфти і гальмівну рідину. Продукти цієї марки поставляються як провідним автовиробникам, так і на ринок запчастин. Компанія Ferodo UK - підрозділ Federal-Mogul Aftermarket UK Limited.

Спеціалізація:

-         Деталі гальмівної системи

FILTRON

Історія WIX-FILTRON починається з 1982 року, коли в м. Гостинь було створено підприємство FILTRON. Фірма отримала також сертифікат системи якості, який відповідає стандарту ISO 9001. Сучасна технологія і найякісніші матеріали, що застосовуються при виробництві фільтрів FILTRON, гарантують довготривалу, ефективну очистку палива, забезпечуючи тим самим оптимальні умови експлуатації паливної системи та двигуна.

Спеціалізація:

-         Фільтри

FURUKAWA

Японська компанія The Furukawa Battery Co., LTD була заснована в 1950 році. Займається розробками і виробництвом у сфері енергетики.

Компанія вперше в світі розробила і серійно випускає акумулятори з вбудованим тестером, що дозволяє одним натисканням кнопки визначити стан батареї.

Акумулятори виробляються на трьох заводах в Японії і поставляються в багато країн світу. На даний момент компанія є основним постачальником автомобільних заводів Toyota і Honda в Японії. Виробництво компанії має міжнародні сертифікати ISO 9001.

Спеціалізація:

-         Акумулятори

FUTABA

1945 – рік створення «Futaba».

Спочатку Futaba виробляла в'язальні машини для виготовлення рибальських сіток.

Розпочато виробництво деталей для офісного обладнання.

Futaba удостоєна премії якості продукту Toyota.

У Mutsumi побудований завод.

Основні клієнти

Toyota Motor Corporation

Mitsubishi Motor Corporation

Компанії Honda Motor Co., Ltd

Daihatsu Мотор Ltd

Suzuki Motor Corporation

Компанія Nissan Motor Co., Ltd

Hino Motors Co., Ltd

Fuji Xerox Ltd

Спеціалізація:

-         Вихлопна система на конвеєр

GATES

Компанія «Gates Rubber Company» заснована в 1911 році Чарльзом Гейтсом (штат Колорадо). В 1917 р. компанія винайшла перший у світі клиновий ремінь, що стало запорукою успіху на багато років.

В Європі компанія «GATES» має у своєму розпорядженні дев'ять заводів і шість центрів по обслуговуванню. Випробні й науково-дослідні лабораторії розробляють перспективні високоякісні вироби й тісно співпрацюють із Інститутом передової технології й техніки в США.

Компанія являється постачальником на конвеєри ведучих автобудівних компаній Європи, Японії, Кореї та Америки — GM, Ford, Daimler-Benz, Caterpillar, Toyota, Nissan, Audi, Volvo, Volkswagen. Якість продукції Gates підтверждується сертифікатами – кращий постачальник General Motors; Сертифікат досягнень компанії Toyota.

Спеціалізація:

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Ремені приводні, ремені ГРМ

GMB

У 1943 році, в японському місті Осака була заснована компанія GMB. Майбутній лідер з виробництва підшипників, хрестовин і деталей підвіски, починав з виробництва запчастин для токарних верстатів. GMB поставляє деталі на складальні конвеєри відомих світових виробників і співпрацює з компаніями вторинного ринку, такими як - Koyo, Yamada, TMY. GMB - один з найбільших світових проектувальників і виробників автомобільної продукції, з головним офісом в Японії і безліччю заводів у всьому світі.

GMB пропонує водяні помпи, вяскомуфти, шарніри карданного вала, ролики натяжителя ременя ГРМ, а також елементи ходової частини для більшості автомобілів японських виробників. Вся продукція GMB спроектована і створена в строгому дизайні, з урахуванням рекомендацій автовиробників. Найвища якість гарантовано відповідністю ISO 9002.

Торгова марка GMB - дійсно визнаний світовий постачальник автомобільних запчастин.

Спеціалізація:

-         Водяні помпи 

-         Підшипники, ролики ГРМ

-         Хрестовини

-         Деталі підвіски

GRAF

Італійська компанія «Graf SPA» була створена на початку ХХ століття в Турині і голосно заявила про себе високою якістю вироблених запасних частин до автомобілів. Спеціалізацією компанії є насоси водяного охолодження, а також гальмівні диски. Якість продукції підтверджена міжнародним сертифікатом якості ISO 9002.

У липні 2001 Graf здійснила злиття з італійською корпорацією Metelli Sp A, і сьогодні по праву вважається однією з найбільш успішних торгових марок під крилом корпорації Metelli.

Спеціалізація:

-         Водяні помпи

HDK

Продукція японської компанії Himeji Daiichi Kogyo, що виробляє ШРУСи з 1986 року, відома в усьому світі під торговою маркою HDK. Оригінальні ШРУСи HDK виробляються в Японії на заводі, розташованому неподалік від міста Осака. Обладнання заводу, технологічний цикл і контроль якості повністю відповідають вимогам, що пред'являються міжнародним стандартом ISO, що підтверджено сертифікатом категорії ISO9001:2000.

 Чому продукція HDK унікальна:

 • жорсткі професійні вимоги до використовуваних матеріалів,
 • регулярна перевірка виробів з використанням найсучаснішого високоточного вимірювального обладнання,
 • контроль на кожному етапі виробництва,
 • прецизійна обробка з мікронною точністю,
 • власні ноу-хау в технології високотемпературної обробки та полірування,
 • постійно ведуться науково-дослідні роботи з поліпшення якості.

Асортимент зовнішніх ШРУСів охоплює весь модельний ряд японських автомобілів.

HELLA

HELLA займає передові позиції в області досліджень і виробництва оптики для автомобільної промисловості. Однією з перших освоїла виробництво розрядних фар. Її продукцію можна знайти в більшості європейських автомобілів, але це не тільки автомобільна зовнішня світлотехніка.

У надрах компанії народилися такі прилади, як блок управління склоочисниками із змінним інтервалом, індикатор застібання ременя безпеки, електропневматичний регулятор швидкості, динамічний сенсор для визначення рівня масла, система контролю і регулювання оптимальної температури в салоні, АБС і круїз-контроль.

Спеціалізація:

-         Автолампи

-         Оптика

-         Радіатори

-         Електрика двигуна

HEPU

Більше 40 років фірма HEPU відома як виробник високоякісних насосів для систем охолодження автомобілів. Її широка виробнича програма охоплює майже всі рідинні насоси європейських автомобілів, а також багато моделей насосів японських і корейських автомобілів.

Антифриз HEPU, що поставляється для систем охолодження, також забезпечує надійний захист від корозії і перегріву. Одночасно запобігає утворення вапняного накипу. Різновиди цього антифризу відповідають вимогам автомобільної промисловості, а також вигідно позначаються на роботі рідинних насосів HEPU.

Спеціалізація:

-         Деталі гальмівної системи

HITACHI

Компанія HITACHI LTD. була заснована в Японії на зорі двадцятого століття. Логотип HITACHI був придуманий в 1910 році її засновником. На даний момент HITACHI LTD. об'єднує в єдину групу компаній кілька десятків фірм і підрозділів, що працюють у різних сферах промисловості. Штаб-квартира HITACHI LTD. розташована в Токіо.

Спочатку компанія займалася виробництвом електромоторів. Сьогодні до групи компаній входять підприємства, що випускають понад 200 000 товарів - комп'ютери, побутову техніку, кондиціонери, автозапчастини, акумуляторні батареї, автомобілі, промислове обладнання продукцію високих технологій, диски і так далі.

Концерн вирішив остаточно розділити свої підрозділи і виділити Hitachi Consumer Electronics Co, що займається виробництвом побутової техніки, і Hitachi Automotive Systems Ltd., що займається виробництвом автомобілів, в незалежні фінансові структури.

На даний момент підрозділ, що займається випуском автомобілів і запчастин, управляє 934 дочірніми компаніями і філіями по всьому світу, в яких працює 380 тисяч чоловік.

Концерну належить виробництво карбюраторів, електродвигунів, запчастин для автомобілів і кондиціонерів для них, автомобільних акумуляторів.

У 2004 році до складу концерну увійшла компанія Tokico Ltd., яка займається виробництвом автомобільних амортизаторів, компонентів гальмівних систем, гідравлічного пневматичного устаткування. Тепер концерн Hitachi виробляє під торговою маркою Tokico якісні амортизатори для легкових автомобілів, гальмівні супорти для спортивних мотоциклів та автомобілів, комплекти для спортивних та тюнінгових підвісок.

Спеціалізація:

-         Електроніка

-         Гідравлічні системи

HKT

Компанія HKT Corporation була заснована в 1954 році, під назвою Kitahara Seisakusho. Крім свічок розжарювання компанія виробляє повітряні електромагнітні клапани високого тиску для вантажних автомобілів, гідравлічні електромагнітні клапани, паливні електромагнітні клапани, паливні насоси, двірники для вітрового скла, термостати, кришки радіатора, замки запалювання, датчики тиску і температури.

Розробка деталей в основному виробляється за допомогою системи комп'ютерного проектування. Основну роботу у виготовленні деталей виконують роботи, люди здійснюють контроль. Компанія HKT Corporation поставляє свою продукцію в більш ніж 100 країн. HKT Corporation має сертифікати ISO9001, ISO 14001.

Спеціалізація:

-         Бензонасоси

-         Свічки запалювання

-         Електрика двигуна

ILJIN

Компанія ILJIN розпочала свою роботу з виробництва авто-запчастин в 1978 році. З 1994 року ILJIN - глобальне підприємство, що має досвідчену компанію і свої виробничі потужності, у якої є договора поставки з багатьма компаніями з виробництва автомобілів у всьому світі.

Починаючи з виробництва механізмів автомобільних запасних частин в 1978, ILJIN розвинув технології, і грав головну роль у внутрішньому виробництві деталей підвіски і гальмівних систем.

В даний час, ILJIN здійснює поставку запчастин по всьому світу, в тому числі і в США, Європу, Китай та Індію. Запчастини для іномарок від виробника ILJIN зарекомендували себе як якісні надійні деталі, що поставляються на складальні конвеєри багатьох автогігантів світу, в тому числі і на складальні конвеєри HYINDAY, KIA.

Спеціалізація:

-         Аксесуари

INA

Група INA (INA-Schaeffler KG, Herzogenaurach, Germany) - одна з небагатьох приватних підшипникових компаній в світі була заснована в 1946 році.

Група почала свою діяльність, як підприємство з виробництва дерев'яних виробів. В 1949 році це підприємство приступило до виробництва голкових підшипників, орієнтуючись на попит, який у той час був викликаний відроджуючими підприємствами автомобільної промисловості і машинобудування. Був винайдений голковий підшипник без кілець і це дозволило компанії постачати свою продукцію в галузі промисловості. Надалі були освоєні виробництва кулькових і роликових циліндричних підшипників кочення.

З 1971 року INA розвиває виробництво автомобільних компонентів - елементів гідравлічних і механічних приводів клапанів. Група INA зареєструвала понад 6300 патентів, 2000 з яких на даний момент в силі.

Основний “коник” фірми - це виробництво голкових підшипників, лінійно напрямлених і спеціальних підшипників. Виробнича база складає більше 40 заводів, які розташовані в промислово розвинених країнах світу.

Спеціалізація:

-         Підшипники, ролики ГРМ

JAPAN CARS

Торгова компанія Japan Cars займається упаковкою та продажем таких автозапчастин, як:

 • Амортизатори (Kayaba, Tokico, Paraut)
 • Пружини підвіски (Suplex)
 • Кульові опори важелів, важелі тяги стабілізаторів, метало-гумові сайлентблоки, наконечники і кермові тяги (555, JC)
 • Диски гальмові (Mountain), гальмівні колодки (MK, Nisshinbo, Woking, JC, JFBK, LPR) та інші елементи гальмівних систем
 • ШРУСи (NKN, GLO, JC), пильовики ШРУСов
 • Ремені газорозподілу (Sun, Mitsuboshi)
 • Натяжні ролики й підшипники коліс (Koyo, NTN, NSK)
 • Деталі зчеплення (Daikin, ASCO)
 • Високовольтні дроти, бігунки, кришки розподільника запалювання (YEC, Nippondenso)
 • Водяні помпи (GMB, Paraut)
 • Термостати (HKT)
 • Прокладки двигуна (KGK, Ajusa, Stone, NPS)
 • Розпилювачі, паливні насоси, поршні, кільця (Riken, NPP, TP)
 • Вкладиші (Taiho, NDC)
 • Клапани (Dokuro)
 • Масляні, паливні і повітряні фільтри (JC, Micro, Union)
 • Моторні та трансмісійні масла, автохімія (Comma), а також багато інших автозапчастини.

Деякі із запчастин упаковані виключно для фірми Japan Cars. Велика частина асортименту виготовлена японськими виробниками (52%), решта корейськими, тайванськими, і тільки незначна частина європейськими.

JNBK

Материнська компанія NiBK-JNBK Corporation виробляє колодки передовими методами, прийнятими за загальноєвропейським стандартом якості відповідно екологічним нормам, як при експлуатації, так і при утилізації колодки. Основою стандартизації служить безасбестова формула фрикційного складу колодки, яка має три різновиди:

 • універсальний фрикціон на основі органіки з вмістом міді/латуні, що забезпечує безшумність, відсутність вібрації, плавність гальмування, м'якість ходу гальмівної педалі. Підходить для легкових автомобілів;
 • керамічний фрикціон без вмісту стале-волокна. Гарантує ідеальні властивості на всьому діапазоні гальмування, швидке відновлення коефіцієнта тертя при перегріві і забезпечує чистоту взаємодії колодки і гальмівного диска (немає відпрацьованої фрикційного хмари). Ідеально підходить для пасажирських автомобілів, мікроавтобусів, вантажівок середнього класу;
 • спеціальний фрикціон для важко навантажених автомашин з низьким вмістом стале-волокна і домішок кольорових металів. Володіє довговічністю і високим коефіцієнтом тертя. Помірний вміст кольорових металів дозволяє уникнути перегріву колодки за рахунок високої теплопровідності. Встановлюється на вантажні автомашини, автобуси, спецтехніку.

Спеціалізація:

-         Деталі гальмівної системи

JS ASAKASHI

Фільтри JS Asakashi виготовляються групою компанії ADR для компанії JS Asakashi Filter Co., Ltd, Токіо, Японія згідно з технічними умовами ОЕМ.

Фільтраційний матеріал, який є основною особливістю фільтрів, розроблений спільно з постачальниками світового рівня для забезпечення найбільш жорстких вимог, а також високої ефективності і максимального терміну служби. Фільтри JS Asakashi виготовляються відповідно до вимог найвищих стандартів на заводах, повністю акредитованих згідно стандартам управління якістю ISO/TS 16949:2002, і проходять контроль на ефективність, термін служби, падіння тиску на наповнювачі, вібрацію, удари, міцність на розрив і інші критерії. Продукція постачається в більше ніж 100 країн світу.

Спеціалізація:

-         Фільтри

KASHIYAMA

MK Kashiyama є торговою маркою компанії MK Kashiyama Corp. Japan, заснована 21 грудня 1960. Компанія займається виробництвом дискових і барабанних колодок, а також накладок. Колодками MK Kashiyama комплектуються автомобілі всіх японських автозаводів. Крім складальних конвеєрів продукція компанії представлена на вторинному ринку автозапчастин.

При виробництві колодок компанія МК Kashiyama використовує власні новітні розробки. На заводі впроваджена новітня система управління виробництвом, яка дозволяє компанії виробляти колодки високої якості і бути однією з лідерів на світовому ринку гальмівних колодок. У 1996 році компанія отримала сертифікат ISO 9001.

Завдяки тому, що компанія виробляє високоякісні колодки, які заслужили довіру покупця, вона відома не тільки в Японії, але і за її межами. Нажаль, через високий попит на продукцію MK Kashiyama Corp., є підробки на ринку гальмівних колодок. MK Kashiyama Corp. - єдиний японський виробник гальмівних колодок, сертифікує свою продукцію за європейськими стандартами. Колодки MK Kashiyama успішно конкурують з такими виробниками, як Akebono і Nisshinbo.

Компанія виробляє також гальмівні колодки для спортивних автомобілів з поліпшеними характеристиками. Дані гальмівні колодки чудово зарекомендували себе при проведенні спортивних змагань.

Компанія є членом Японської Промислової Асоціації Автозапчастин та Інституту Стандартизації фрикційних матеріалів. MK Kashiyama володіє трьома заводами в Японії і 1 науково-дослідним центром.

Спеціалізація:

-         Деталі гальмівної системи

KYB (KAYABA)

Корпорація KYB – провідний світовий виробник гідравлічного обладнання. Передові технології компанії використовуються в авіації, залізничній промисловості, суднобудуванні і, звичайно ж, в автомобілебудуванні.

На ринку автозапчастин компанія KYB з’явилася 1947 року і за час свого існування добилася вражаючих успіхів. В даний час компанія KYB є одним з найбільших у світі постачальників амортизаторів і пружин на конвеєр і на вторинний ринок (aftermarket) в Європі. Сьогодні кожна четверта машина в світі сходить з конвеєра з амортизаторами KYB.

Корпорація KYB щорічно виробляє більше 75 млн. амортизаторів на 15 заводах, які експортуються більш ніж в 100 країн світу під єдиною торговою маркою KYB. Всі виробничі потужності компанії мають міжнародні сертифікати ISO9001, QS9000 і ISO14001.

До складу корпорації входять 46 компаній, 5 заводів і 8 виробничих баз в Японії, 4 заводи в Європі, 2 заводи в Північній Америці, 1 завод в Південній Америці, 12 заводів в Азії.

Всім відомо, що KYB пропонує широкий ряд амортизаторів, розроблених спеціально для використання на найрізноманітніших транспортних засобах.

Але чи знаєте ви, що KYB є розробником і постачальником гідравлічних систем для будівельної галузі? Ці системи розроблені спеціально для висотних будівель і забезпечують комфорт і безпеку, миттєво поглинаючи вібрації, викликані поривами вітру або землетрусами.

Різноманітне гідравлічне обладнання KYB вбудовано в автонавантажувачі, воно просто необхідне при управлінні літаками (особливо при зниженні і посадці). Корпорація KYB - єдиний в Японії виробник коліс і гальмівних систем для авіації. Аналогічне обладнання компанії застосовується для підтримки гідравлічних систем в швидкісних поїздах, що рухаються із швидкістю, що перевищує 500 кілометрів на годину.

Інженерами KYB був розроблений МАГНЕР - генератор сейсмічних поштовхів. Цей апарат моделює землетрус.

Продукція KYB використовується в високочутливих приладах, тренажерах і навіть в бетономішалках. В Японії 60% бетономішалок використовують системні продукти KYB.

KILEN

LESJOFORS є найдавнішим шведським концерном виробником всіляких пружинних матеріалів, як для автомобільної промисловості, так і для важкої індустрії і космічних розробок. Однією з торгових марок компанії є KILEN.

Підприємство KILEN Industri AB засновано в 1988 році в Швеції з метою виробництва циліндричних пружин. З цього моменту підприємство стрімко розвивається і постійно вводить у виробництво прогресивних технології, такі як холодна завивка.

На даний момент асортимент пружин KILEN, дозволяє задовільнити запити для 95% автомобільного парку Європи. Діапазон виробленої продукції: циліндричні, понижуючі пружини, листові пружини (ресори) і газові пружини (амортизатори багажників і капотів).

KILEN є оригінальним постачальником пружин для спеціальних транспортних засобів VOLVO. Продукція фірми KILEN відповідає нормативам ISO 9002.

K+F

В 1887 році в Хагені (Німеччина) була заснована фабрика з виготовлення амортизаторних і опорних пружин Kraemer & Freund (K+F). Незабаром K+F став брати участь у розробці і виробництві деталей пружинної підвіски на складальний конвеєр автомобілів. Сьогодні K+F - це один зі світових лідерів у виробництві пружин підвіски для автомобілів.

KNECHT (MAHLE)

У 1899 році в Німеччині, в містечку Бад-Каннштадт, підприємець Адольф Кнехт заснував невеликий металургійний завод,  на базі якого в 1929 році було створено виробництво повітряних, масляних і паливних фільтрів.

У 1955 році компанія KNECHT першою в Європі пропонує використовувати папір, як фільтруючий елемент у фільтрах автомобільних двигунів.

Контрольний пакет акцій KNECHT, яка має до того часу солідний досвід виробництва автомобільних і промислових фільтрів і систем фільтрації, був придбаний концерном Mahle. Сьогодні виробничі підприємства з випуску продукції під маркою KNECHT розташовані як в Європі, так і в США, Бразилії, Таїланді, Кореї, Філіппінах, Японії. Марка KNECHT входить у вищий ціновий сегмент ринку

KOITO

Японська компанія KOITO - світовий лідер з виробництва автомобільних ламп і оптики. Компанія заснована в 1915 році і в даний час входить в корпорацію TOYOTA GROUP і має представництва і спільні підприємства по всьому світу.

Продукція KOITO широко застосовується не тільки для автомобілів, але і для залізничного,  авіаційного та морського транспорту.

Компанія KOITO випускає всі різновиди лампочок, починаючи від ламп головного світла і закінчуючи підсвічуванням салону і приладів, для абсолютно всіх моделей японських автомобілів і мотоциклів. Крім того, KOITO пропонує широкий асортимент для європейських і американських автомобілів. Висока якість і надійність лампочок KOITO перевірені в таких відомих автомобільних змаганнях, як ралі «Париж-Дакар» і 24-годинні гонки «Ле Манн» і підтверджуються довірою провідних світових виробників автомобілів.

KOYO

Компанія Koyo перша створила підшипники в м. Осака 1921 році. Сьогодні Koyo є одним з провідних світових виробників кулькових і роликових підшипників кочення, манжетних ущільнень, автомобільних механізмів рульового управління і складного обладнання.

За обсягами виробництва компанія займає п'яте місце в світі серед підшипникових гігантів. На 33 заводах, розташованих в Азії, Америці і Європі, Koyo виготовляється більше 100 000 різновидів кулькових і роликових підшипників кочення.

Зовнішній діаметр найбільшого підшипника - більше семи метрів, а внутрішній наймініатюрнішого - менше одного міліметра. Використовуючи у своєму виробництві новітні матеріали і найсучасніші технологічні досягнення, сьогодні Koyo виробляє широку гаму гібридних керамічних і спеціальних підшипників для різних екстремальних умов застосування, таких як вакуум або дуже високі температури, щоб відповідати все більш і більш серйозним вимогам сучасних галузей промисловості.

 Збереження лідируючих позицій на ринку було б неможливо без науково-дослідних центрів розташованих в Японії, США і Нідерландах. Центри є постійними генераторами інновацій не тільки у виробництві підшипників і механізмів рульового управління, але і в інших продуктах Koyo, таких як сучасні засоби автоматизації, високоточні інструменти, печі термообробки, пристрої складної електроніки.

KYOSAN

Компанія Kyosan - один з провідних японських виробників паливних насосів і паливних фільтрів, заснована в 1949 році.

Продукція Kyosan поставляється на конвеєри Toyota, Nissan, Honda, Mitsubishi, Mazda, Daihatsu, Fuji, KUBOTA, Yamaha, Komatsu. Kyosan є однією з дочірніх компаній DENSO - провідним виробником автомобільних деталей у світі.

Продукція сертифікована по ISO9002 і OS9000

LEMFORDER

Марка «Lemforder» - це гарантія якості та надійності в галузі автомобілебудування.

Lemforder є офіційним постачальником деталей підвіски і рульового управління майже для всіх європейських автомобілів в тому числі Mercedes, BMW, VW, Audi, Ford, Volvo, деяких японських і корейських моделей, а також пропонує нижчеперелічені групи запчастин:

- Деталі підвіски;

- Деталі рульового управління;

- Резино-металеві вироби;

- Пильовики;

Компанія Lemforder була створена в 1947 р. Юргеном Ульдерупом.

 

LESJOFORS

Компанія  Lesjöfors в 1849 році почала виробляти дріт і металеві троси, а 3 роки по тому розробила і випустила першу гвинтову пружину.

Lesjofors - шведський виробник пружин для автомобілів: листова ресора, спіральна пружина, пружини для ходових частин. Сьогодні Lesjöfors вважається одним з найбільших і найбільш різнопланових холдингів з виробництва пружин в світі.

 Компанія організувала сервісні та виробничі центри в Фінляндії, Данії, Норвегії, Сполученому Королівстві, Німеччині, до числа клієнтів яких відносяться такі фірми як: Volvo, SAAB, Rolls-Royce. Вся продукція компанії сертифікована відповідно до ISO 9001 і ISO 9002.

LРR

У 1952 р. створенно високоточне виробництво гальмівних гідравлічних циліндрів. З ростом потужностей фірми через чверть століття, в 1977 році, була організована компанія LPR, з дещо зміненим виробничим профілем компанії. Нововведенням стало виготовлення муфт гідравлічних циліндрів для ринку запасних частин.

На даний момент компанія стала одним з лідерів у виробництві як вищезазначених продуктів, так і гальмівних накладок, карданів рівних кутових швидкостей і гальмівних скоб. Якість продуктів LPR s.r.l. підтверджено сертифікатом відповідно до ISO 9002

TRW LUCAS

Корпорація TRW Inc., заснована в 1901 (США) конструює, виробляє і поставляє автомобільним і аерокосмічним підприємствам усього світу системи та вироби на основі передових технологій. Маючи виробничі потужності в 20 країнах світу.

Фірма TRW Automotive є провідним постачальником запасних частин, зокрема, електрообладнання, деталі підвіски та гальмівних систем.

TRW Automotive - один з провідних розробників і виробників обладнання для діагностики та технічного обслуговування автомобілів. Зокрема TRW Automotive - безперечний лідер на європейському ринку в області розробки і виробництва високоефективних гальмівних систем. Фірма TRW Automotive на ринку гальмівних систем представляє торгову марку Lucas.

LUK

Німецька фірма LuK - один з провідних світових виробників автомобільних зчеплень - була заснована в 1965 році. Засновником фірми була група INA Schaeffler. На сьогоднішній день кожен другий автомобіль в Німеччині і кожен четвертий у світі сходить зі складального конвеєра зі зчепленням LuK.

Фірма об'єднує 6500 співробітників, що працюють на підприємствах LuK в Німеччині, Англії, США та інших країнах світу. На сьогоднішній день LuK має більше 1000 патентів на винаходи в галузі зчеплень.

MAHLE

Компанія MAHLE була заснована інженером в Німеччині в 1920 р. У виробничому цеху відливали поршні з висококремнистого алюмінію, а з удосконаленням технологій почали застосовувати прецизійну обробку складних профілів - поршні стали робити трохи овальними і бочкоподібними.

Представництва та виробництва MAHLE знаходяться на 4 континентах. MAHLE Group включає в себе MAHLE GmbH, KNECHT Filter Group і MWP Mahle - J. Wizemann - Pleuco GmbH.

Основні напрямки діяльності - поршні і компоненти двигунів, системи фільтрації і системи приводу клапанів.

Компанії поставляє деталі на складальні конвеєри, таких виробників, як Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Daewoo, DAF, Ferrari, Fiat, Ford, General Motors, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar,  Komatsu, Lancia, Land Rover, MAN, Maserati,  Mazda,  Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Scania, Seat, Skoda,Smart,Suzuki,Toyota,Volkswagen,Volvo.

Усі заводи компанії сертифіковані за стандартами OS 9000 і ISO9001.
Вся продукція MAHLE проходить суворий контроль якості. Нові та експериментальні продукти MAHLE випробовуються в гонках Формула-1, в 24-х годинних гонках в Ле-Мані або в гонках вантажівок.

MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli Aftermarket Parts and Services (1919 р.) - це італійська компанія, яка займається розробкою і виробництвом систем, модулів і високотехнологічних компонентів, для автомобільної промисловості.

Основні напрями компанії це:

 • Електрика і електроніка:
 • генератори, стартери, та запчастини до них, електронні системи, лямбда-зонди, електричні паливні насоси, електродвигуни склоочисників, запалювання, перемикачі.
 • Механіка:
 • амортизатори, амортизатори капота і багажника, водяні і масляні насоси, гальмівні системи, підшипники, механічні паливні насоси.
 • Кузовні деталі:
 • Пропозиція компанії по кузовним деталям також охоплює: дзеркала заднього виду, термосистеми, електричні склопідйомники, запчастини для систем кондиціонування .
 • Оптика:
 • Magneti Marelli Aftermarket Parts and Services виробляє більше 3000 найменувань деталей освітлення, призначених для більшості європейських і японських автомобілів. Деталі освітлення Magneti Marelli поширює під такими торговими марками, як: CARELLO, SEIMA, YORKA.
 • Компанія пропонує на ринку: передні фари з галогеновими лампами, передні ксенонові фари, передні і задні проблискові сигнали, протитуманні фари, передні і задні поворотники, елементи задніх ліхтарів, додаткові ліхтарі (третій стоп- сигнал, бічні покажчики повороту, ліхтарі освітлення номерного знака), плафони освітлення салону автомобіля, коректори фар.
 • Експлуатаційні продукти:
 • акумулятори, свічки запалювання, свічки розжарювання, кабелі високої напруги, лампочки, щітки склоочисників, паливні фільтри.

У світі ринку запчастин марка Magneti Marelli є синонімом якості не тільки для запчастин, а й для знань і устаткування, необхідних для проведення їх діагностики, обслуговування і ремонту

MANDO

Компанія Маndo заснована в 1962 році, є провідним виробником автокомпонентів в Південній Кореї. Спочатку вона орієнтувалася лише на задоволення потреб внутрішнього ринку автозапчастин, але з 1991 року компанія виходить на міжнародний рівень завдяки великим виробничим потужностям, оснащеним новітнім, високоточним обладнанням та автоматизованими лініями.

 Mando Corporation стає постачальником на конвеєр таких автогігантів, як Hyundai Motors, Kia Motors, Ssang Yong, GM Daewoo, GM, Ford і багатьох інших. Крім амортизаторів, компанія MANDO випускає елементи гальмівної системи, кермові механізми, кермові рейки, кермові кардани.

Окремими напрямками в продукції MANDO необхідно виділити кліматичне, електричне та електронне обладнання для автомобілів, в яке входять компресори кондиціонера, мотори вентиляторів охолодження радіаторів,  генератори, стартери,  різні датчики. Електричне обладнання фірми MANDO добре відомо своєю надійною та безвідмовною роботою в будь-яких умовах

MANN

Mann+Hummel постачає фільтри і фільтруючі елементи для очищення повітря, масла і палива, а також салонні повітряні фільтри для транспортних засобів та двигунів. Оптимальна експлуатаційна ефективність і тривалий термін служби двигунів забезпечується за рахунок використання деталей високої якості і регулярного технічного обслуговування.

MARUICHI

Компанія MARUICHI (Maruichi Rubber Industry Co., Ltd) заснована в 1956 році в Японії. Рік заснування компанії ліг в основу бренду, який в даний час складається з двох цифр (1-56).

MARUICHI - торгова марка компанії MARUICHI RUBBER INDUSTRY CO. LTD, JAPAN, провідного в Японії виробника гумових ущільнень, пильовиків для автоіндустрії.

На внутрішньому ринку Японії продукція MARUICHI поставляється на всі заводи, що виробляють приводи і кермові механізми для японських автомобілів. А також замовниками продукції MARUICHI є автозаводи - Toyota, Nissan, Honda, Isuzu, Mazda, Mitsubishi, Subaru і Suzuki. Якість продукції MARUICHI гарантовано міжнародними сертифікатами ISO, SGS.

Відмінні особливості пильовиків MARUICHI: - підбір за розміром: великий діаметр, малий діаметр, висота, матеріал високої якості, стійкий до сильних і тривалих навантажень; структура матеріалу розроблена спеціально для холодного клімату - до -45°С - ексклюзивна розробка компанії - MARUICHI не має аналогів.

MICRO

Добре відомі фільтра фірми MICRO виробляються в Японії компанією NIPPON MICRO FILTER CO., LTD за технологією оригінальних фільтрів.

Вимоги, що пред'являються до якості фільтрів MICRO вищі, ніж для аналогічних фільтрів. Компанія NIPPON MICRO FILTER CO.LTD добре відома в Японії і поставляє свою продукцію таким виробникам на внутрішньому ринку як BLUEPRINT, DRIVE JOY, NIPPARTS.

MITSUBOSHI

Mitsuboshi Belting Ltd. - Великий виробник привідних ременів промислового призначення, а також привідних ременів для автомобілів, сільськогосподарської техніки, дорожньої техніки, верстатів і допоміжних агрегатів, пластикових шківів.

Компанія Mitsuboshi Belting була заснована в японському місті Кобе в 1919 році. Нині виробничі потужності компанії розташовуються в Японії і США. Представництва фірми розташовані більш ніж в 15 країнах.

Ремені MITSUBOSHI поставляються на конвеєри японських автовиробників, таких як Toyota і Mitsubishi. На ринку Південно-східної Азії ремені MITSUBOSHI знайшли широке застосування при виробництві малої мототехніки (скутери, мотоцикли). Якість продукції відповідає міжнародним стандартам.

 

MITSUBА

Mitsuba Electric Mfg. Co. Ltd була заснована 8 березня 1946 року. До складу Mitsuba  Electric входить 47 підрозділів. В компанії працює близько 20 тис. працівників.

Свою історію компанія розпочала з виробництва та продажу ламп генераторів для велосипедів. Згодом, компанія почала виробництво склоочисників, стартерів для мотоциклів. Сьогодні Mitsuba виробляє безкаркасні і гібридні серії щіток, які використовуються на конвеєрах HONDA, NISSAN і MAZDA.

Основними продуктами, які постачає на автомобільний ринок Mitsuba, є електричні компоненти для систем склоочисників, зовнішні дзеркала заднього виду, електричні двигуни  склопідіймачів,  двигуни сидіння, люк двигуни, паливні  насоси і регулятори тиску, системи закривання-відкривання дверей, системи лебідки, приводи дверних замків, відкривачки кришки паливного бака, реле, сигнали, стартери, двигуни вентиляторів, електронні двигуни управління дросельної заслонки, двигуни електропідсилювача керма, приводи трансмісії, електричний сервопривід гальм.

 Цікавий факт, сонячний автомобіль, Tokai Challenger, який став переможцем в гонках між сонячними авто, оснащений електродвигуном виробництва Mitsuba.

MOBILETRON

Тайванська компанія MOBILETRON була заснована в 1982 році. Продукція Mobiletron включає в себе: регулятори напруги, стабілізатори напруги, діоди, випрямлячі (діодний міст),  трійки діодів, блоки запалювання, котушки запалювання, контролери системи запалювання, розподільники, кисневі датчики, соленоїди, датчики абсолютного тиску - MAP сенсор, датчики масової витрати повітря, супутні електроаксессуари.

Корпорація постачає свою продукцію в більш ніж 100 країн світу.

MONROE

MONROE є частиною Tenneco Automotive Group, яка є підрозділом американської корпорації Tenneco Inc. Всі заводи «MONROE EUROPE» пройшли сертифікацію ISO 9000.

Багато автомобільних виробників встановлюють амортизатори з маркою MONROE на конвеєрах. Серед них такі відомі марки автомобілів, як AUDI, CHRYSLER, FORD, GM, ISUZU, VOLKSWAGEN, NISSAN, ROVER, LANDROVER, RENAULT, VOLVO, MAZDA, MERCEDES, MITSUBISHI, PORSCHE та ін.

MOOG

MOOG була створена в 1919 р. братами Муг. Спочатку вони виробляли пластинчасті ресори в спеціальній печі термообробки. Надалі компанія почала розробку і виробництво деталей підвіски для американських автомобілів. На сьогоднішній день це найпопулярніша марка на ринку деталей підвіски і рульового управління США, її частка становить близько 60%.

Деталі підвіски MOOG встановлюються на автомобілі, що беруть участь в гонках серії NASCAR і поставляються на конвеєр таких автомобільних гігантів, як GM і FORD.

Всі деталі MOOG мають сертифікат якості і виробляються на європейських заводах,  що виробляють продукцію як для поставок на конвеєр, так і на вторинний ринок автомобільних запчастин.

Сьогодні в Європі представлені: кульові опори і шарніри, важелі підвіски, кермові тяги, стабілізатори, осьові тяги, як для американських, так і для німецьких, італійських, французьких, японських і корейських автомобілів.

MRK

Японський бренд MRK заснований в 1934 році і належить «Konishi Seisakusho Co., Ltd».

Девіз компанії «Бажання клієнта - запорука прогресу», тому особлива увага приділяється поліпшенню технології виробництва та обладнання.

В асортименті компанії: прецизійні підшипники,  шкворневі ремкомплекти,  підшипники зчеплення і деталей двигуна, ролики натяжителя ременя, запчастини повітряних компресорів.

В 2005 році виробництво MRK сертифіковане ISO14001

MURAKAMI

MURAKAMI була створена в 1882. Виготовляє два основних види продукції: дзеркала заднього виду для автомобілів, та оптичні тонкоплівкові матеріали.

1958 Почав співпрацю з корпорацією Toyota Motor, потім Mitsubishi Motors Co., Honda Motor Co., Ltd., Nissan Motor Co., Ltd., Suzuki Motor Co., Fuji Heavy Industries, Ltd.

Вперше дзеркало заднього виду розроблено MURAKAMI (1959) та встановлено на першій моделі Toyota CROWN.

MUSASHI

Компанія Musashi Oil Seal створена в 1948 році в Токіо. Спеціалізується на виробництві сальників, маслозйомних ковпачків і різних гумових ущільнень для автомобільної промисловості. Виробництво розміщене на двох заводах в Японії.

Тільки Musashi має такий широкий асортимент сальників для  японських автомобілів і заслужено займає перше місце на внутрішньому ринку Японії.

Сертифікат ISO14001

NDK

NIPPON DUST KEEPER CO., LTD. (NDK) заснована 1943 в Японії. Спеціалізується на виробництві сальників, пильовиків, прокладок та різного роду  ущільнювачів для автомобільного та промислового використання.

NDK, один з провідних виробників високоякісних гумових деталей для автомобільної промисловості.  Компанія використовує передові виробничі технології та сучасні методи інженерії у виробництві. Основе виробництво знаходяться в Японії, також є заводи у США, Тайвані, Кореї.  

Вироби NDK мають властивість залишатися гнучкими і довговічними в суворому робочому середовищі. Через це NDK  отримали довіру від японських виробників. Продукція NDK поставляється на конвеєри TOYOTA, HONDA, NISSAN, SUBARU, MITSUBISHI, MAZDA та інших автовиробників.

Сертифікат: ISO 14001 / ISO/TS 16949

NIPPARTS

Дистриб’ютор «Nipparts BV» створений в 1981-му році для прямих поставок запчастин японських автомобілів на європейський вторинний ринок зі складу в Нідерландах. У той час деталі для “японців” були у великому дефіциті, а автозапчастини під маркою Nipparts (від слова Nippon, Японія) гарантували їх оригінальне походження.

Наприкінці дев'яностих в асортимент компанії додалися корейські запчастини та відкрилися додаткові склади в Бельгії та Англії..

Компанія Nipparts не займається розробками і не має заводів, але перебуває в тісній співпраці з виробниками з Японії та Кореї. Асортимент каталогу Nipparts практично нічим не обмежений і включає всі групи запасних частин, починаючи від фільтрів (масляні, паливні, повітряні та фільтри салону), електроустаткування (стартер), деталей двигуна і закінчуючи частинами підвіски, гальмівної системи (диски, колодки).

NISSENS

Компанія Nissens заснована в Данії 1921р. На сьогоднішній день є одним з європейських лідерів з виробництва систем охолодження двигунів і систем кондиціонування повітря.

Філії компанії знаходяться в 14 країнах Європи і Америки. Продукція NISSENS поставляється як на конвеєри автомобілебудівних компаній, так і на вторинний ринок. NISSENS - постачальник провідних автомобільних компаній, а також для військової техніки, повітряного і водного транспорту.

NISSENS - один зі світових лідерів в області розробки і виробництва систем теплообміну, ідеолог і розробник комплексних систем клімат контролю, модульних систем охолодження двигунів. Якість продукції NISSENS, що поставляється на вторинний ринок, відповідає якості OEM.

NISSIN

NISSIN Kogyo Co. Ltd - дочірня компанія Honda Motor Co. Ltd, з виробництва гальмівних систем для автомобілів і мотоциклів Honda. Утворено підприємство в 1953 році і розташована в префектурі Нагано, Японія.
NISSIN KOGYO CO., LTD - є офіційним постачальником оригінальних запчастин на конвеєри Honda. Поставляє свою продукцію в такі компанії як: Toyota Motor Corporation; Daihatsu Motor Co., Ltd.; Suzuki Motor Corporation; Yamaha Motor Co., Ltd.; Isuzu Motors Limited, Kawasaki Heavy Industries , Ltd.; Fuji Heavy Industries Ltd.; Mitsubishi Motors Corporation; General Motors Company; Harley - Davidson, Inc

NКN

Японська компанія NKN, LTD заснована в 1958 році, займає друге місце в світі з виробництва ШРУСів та приводів для широкого спектра марок автомобілів Японії, Азії, Європи та Америки.

Висока якість хромованої сталі з молібденовим покриттям, використовуваної для виробництва ШРУСів. Пильовики виготовлені з якісної гуми виробника Maruichi. Обробка всіх деталей спеціальним хімічним складом, що захищає від корозії.

NISSHINBO

Компанія NISSHINBO INDUSTRIES, INC., заснована в 1907 р., володіє багатопрофільним виробництвом в різних областях від біотехнології до вузлів для автомобілебудування. Розвиток виробництва привело до створення 12 підприємств і представництв,  як на території Японії, так і за кордоном.

При виробництві колодок ця японська компанія основну увагу приділяє екологічності матеріалів, використовуючи безасбестові технології.

Використання універсальної формули фрикціону для широкого ряду моделей дозволяє NISSHINBO утримуватися в хорошій ціновій категорії при високій якості продукції. Nisshinbo - один з провідних японських виробників гальмівних систем для автомобілів і фрикційних матеріалів, систем ABS і TCS.

NSК

Компанії  NSK Ltd. була заснована в 1916 році і першою почала виробляти в Японії кулькові підшипники. Сьогодні у власності концерну NSK близько 50-ти компаній по всьому світу, які виробляють 1,25 млрд. високоякісних підшипників на рік. Саме тому Toyota, BMW, Nissan, Mazda віддали перевагу NSK як основному постачальнику підшипників, вибираючи з багатьох світових брендів.

NPR

Фірма Nippon Piston Ring була створена в 1931-1934 роках на хвилі тотальної індустріалізації Японії і, як випливає з назви, займалася тоді виключно виготовленням поршневих кілець. Втім, і зараз частка кілець серед всіх деталей двигуна, вироблених заводами NPR, становить 46%. Решта 54% припадають на гільзи, поршневі пальці, розподілвали, коромисла, синхронізатори КПП, направляючі і сідла клапанів.

Найбільші акціонери NPR - Nissan і Toyota. У Японії у NPR шість заводів, один – в США. NPR поставляє деталі на конвеєри всіх японських моторобудівників, а Nissan, Toyota, Mazda, Daihatsu і Fuji Heavy Industries купують у NPR основну частину кілець, розподілвалів і гільз. В Європі найбільшими конвеєрними покупцями кілець NPR є Mercedes-Benz і Mahle.

NTN

У всьому світі компанія NTN відома як основний виробник підшипників та вузлів для автомобільної промисловості.

Компанія NTN була заснована в 1918 році. У наші дні компанія NTN є одним з головних постачальників підшипників для таких компаній, як Бош і Даймлер Бенц і має виробництва по всьому світу, включаючи Японію, Німеччину, Великобританію, Францію, Канаду, США, Тайвань. Після багаторівневої процедури сертифікації в 1999 році група компаній NTN пройшла повну сертифікацію серії ISO 9000.

ОВК

Компанія «Osaka Bane Ind.» (Японія) розпочала свою діяльність в 1933 році, і з тих пір протягом 73 років виробляє пружини.

Представництва компанії розташовані в 15 країнах світу.

Основним і найважливішим критерієм виробництва є якість продукції і практично повна відсутність дефекту в кожній партії - це пов'язано з тим, що на японських заводах брак виявляється в процесі виробництва: на кожному з шести основних виробничих етапів пружини проходять контроль якості та відповідності.

Компанія використовує спеціальні технології виробництва пружин, що включають гаряче і холодне штампування, і застосовує найбільш передові матеріали, такі, як графіт, силікон, марганець, хром і ванадій.

Пружини слід міняти кожні три-чотири роки або проводити заміну пружин один раз на кожні два рази заміни амортизаторів.

Пружини ОВК поставляються не тільки на автомобілі, а й на деякі спеціальні проекти:

 • Великий відсоток японських поїздів-куля «ШІНКАНСЕН» оснащуються пружинами ОВК.
 • У Японії через часті землетруси існують підвищені вимоги до сейсмостійкості будинків і споруд. Тому в їх конструкції використовуються пружини. ОВК поставляє такі пружини. Наприклад, при будівництві Токійської «Ейфелевої вежі» - «Токіо тауер» були використані пружини ОВК.

У конструкції багатьох знаменитих мостів в Японії використані пружини ОВК. Через те, що такі застосування пов'язані з безпекою життя людей, пружини проходять дуже строгі тести і випробування.

OSRAM

Бренд був зареєстрований у Німеччині в 1906 році, слово "OSRAM" (ОСРАМ) вийшло в результаті злиття назв металів: OSmium (осмій) і wolfRAM (вольфрам). Компанії також належить цілий ряд інших торгових марок: "SILVANIA", "SITECO", "TESLA", "Radium", "BJC" та ін.

За обсягами поставок автомобільних фар, ламп і світлодіодів для транспортних засобів, компанія займає перше місце в світі.

PANASONIC (MATSUSHITA ELECTRIC)

Фірма Matsushita Electric заснована 1918 році, відомої своєю продукцією під брендами Panasonic, Technics, National

Matsushita Electric (Panasonic) - велика японська машинобудівна корпорація, один з найбільших у світі виробників побутової техніки і електронних товарів. Panasonic - один з лідируючих світових виробників електроніки. Корпорація Panasonic виробляє більше 15 000 найменувань електротоварів і об'єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу. Поставляє електрообладнання  на конвеєри заводів виробників автомобілів.

PAYEN

Торгова марка Payen утворилася в результаті об'єднання декількох компаній - виробників запчастин для автомобілів, в 1890 році в місті Ліон (Франція). Назва Payen вона отримала в 1906 р. коли контроль над фірмою встановив Етьєн Пайен (Etienne Payen).

У 1998 році компанія була придбана американським концерном Federal Mogul. В даний час в асортименті компанії налічується більше 10 тисяч позицій. Компанія обслуговує більше 100 зарубіжних ринків.

Більше 50% ущільнень і болтів ГБЦ поставляються на конвеєри більшості європейських автозаводів. Товари під торговою маркою PAYEN - це продукція високої якості, перевіреної протягом більше сотні років.

PHILIPS

Royal Philips Electronics of the Netherlands заснована в 1891 р.

На сьогоднішній день - це міжнародна компанія, штаб-квартира якої знаходиться в Нідерландах. У компанії працює більше 120 тис. співробітників в 60 країнах світу. Компанія Philips є світовим лідером у розробці та виробництві медичного обладнання, систем освітлення і споживчих товарів.

Philips Automotive Lighting - підрозділ компанії Royal Philips Electronics, є одним з найбільших постачальників ламп для автомобільної промисловості та вторинного ринку запасних частин.

PMC

Компанія Parts Mall Corp. починає свою історію з 1998 року. Перша назва компанії - Sejin Auto Parts. Сучасна назва компанії виникла в 2002 році.

В даний час компанія об'єднує цілий ряд відособлених брендів автомобільних запчастин і є найбільшим корейським експортером і виробником запасних частин високої якості на весь модельний ряд корейських автомобілів, серед яких Hyundai, Kia, GM Daewoo, Ssangyong і Samsung Motors.

PROFIT

Чеська компанія Auto Technologies Group, заснована в січні 1993 року. З моменту свого заснування, компанія була орієнтована на конструкторську розробку і виробництво якісних запасних частин до легкових автомобілів.

З початку 2006 року, розширюючи свою присутність на європейському ринку запасних частин, компанія Auto Technologies Group пропонує високоякісні запасні частини до легкових автомобілів і мікроавтобусів світового виробництва під торговою маркою PROFIT.

QSTEN

Запасні частини широко відомої торгової марки QSTEN виробляються одним з провідних японських концернів  L-TRADING CORPORATION, який здійснює 80% всіх поставок деталей рульового управління,  підвіски і ходової частини на конвеєри японських автовиробників Nissan, Toyota і Honda.

Купуючи продукцію під брендом «QSTEN», Ви купуєте запчастини оригінальної якості. Крім цього на всі запчастини QSTEN нанесено спеціальне антикорозійне покриття. Продукція та виробництво L-TRADING CORPORATION сертифіковані за ISO 9001, ISO 14001 та QS 9000.

QUICK BRAKE

OJD - QUICK BRAKE заснована в 1971 році в Данії. Випускає деталі гальмівної системи для легкових автомобілів.

Продукція OJD-QUICK BRAKE це ремкомплекти дискових та барабанних гальмівних колодок, р-кти гальмівних супортів, гальмівні трубки, гальмівні шланги, датчики зносу колодок, кліпси, пружинки, направляючі, втулки і багато іншого.

Продукція налічує більше 800 рем. комплектів, які покривають більше 90 % європейського парку автомобілів.

RBI

Rubber Intertrade Company Limited існує на ринку з 1972 року. Компанія спеціалізується на виробництві гумових та металогумових виробів для автомобілів.

Вироби під маркою RBI на сьогоднішній день відомі в багатьох країнах світу. Rubber Intertrade Company Limited виробляє резино-металічні вироби для таких марок автомобілів як Volvo, Honda, Isuzu, Jeep, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Subaru, Toyota.

Компанія випускає свою продукцію під двома марками - RBI (пасажирський транспорт) і RITCO (легкий комерційний транспорт).

Асортимент компанії включає сайлентблоки і тяги стабілізатори, пильовики рульової рейки і ШРКШ, подушки опори двигуна, опори стійки амортизатора, відбійники і пильовики амортизатора.

(RBI - найдешевші тайванські запчастини, якість нижче середнього. Пильовики RBI непогані по співвідношенню ціна/якість, у решти продукції якість низька і термін служби невеликий.)

RIK

У 1927 році була створена японська компанія RIKEN CORPORATION (RIK) - це одна з перших японських компаній, яка під торговою маркою RIKEN почала масове виробництво поршневих кілець до автомобілів. Поршневі кільця RIKEN постачаються також на вторинний ринок запчастин (Aftermarket).

Про якість продукції RIKEN говорить той факт, що продукція RIKEN поставляється на конвеєри виробників автомобілів. RIKEN виготовляє: деталі ГРМ, включаючи розподільчі вали, деталі трансмісії (диференціали), деталі підвіски (цапфи, ричаги), деталі гальмівної системи (супорти) та  інші комплектуючі.

Серед клієнтів RIKEN такі імениті виробники як Honda, Suzuki, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Daihatsu, Nissan Diesel, Hino, Isuzu, Kawasaki Heavy Industries. Ltd, FIAT, Renault, Porsche, Jaguar,  Hyundai, Kia, Fuji Heavy Industries. Ltd, Yamaha, Ford, VW/Audi, BMW, OPEL.

RUVILLE

Фірма  Ruville була заснована в 1922 році. З самого початку вона позиціонувала себе як фахівця в галузі виробництва деталей для двигуна.

Засновник компанії - Егон фон Рувілле - один з піонерів неоригінальних запчастин для автомобілів. В даний час RUVILLE не виробляє нічого сам, він «упаковує» деталі інших виробників, як іменитих (SKF, TIMKEN, KOYO, INA, SNR), так і маловідомих.

Торгова марка RUVILLE займається постачанням запчастин автосервісам і торговим організаціям. З грудня 2001 року RUVILLE входить в концерн INA Schaeffler  (INA, FAG і LUK).

Асортимент компанії включає в себе елементи підвіски, підшипники ступиці, подушки двигуна, резинометалічні деталі, водяні помпи, розподільчі вали, рокери, ролики натягу ременя і багато іншого.

Продукція RUVILLE сертифікована відповідно до стандартів DIN EN ISO 9002.

SACHS

SACHS cтворена в 1895. Після декількох років плідного розвитку відбулося злиття з німецьким концерном ZF. Компанія SACHS, що входить до холдингу ATECS MANNESMAN, була найбільшим європейським виробником амортизаторів, систем зчеплення, пружин і гумотехнічних виробів для первинного оснащення автомобільної промисловості та вторинного ринку запасних частин.

Продукція Sachs виготовляється в багатьох країнах світу, в тому числі в Мексиці і США, які забезпечують внутрішній ринок. На сьогоднішній день SACHS здійснює постачання оригінальних комплектуючих для заводів виробників Audi, BMW, Daimler-Benz, Fiat, Ford, Honda, Iveco, Jaguar, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Scania, Toyota, VW.

SEIWA

Компанія Seiwa Industry Co. почала свою діяльність з виробництва акумуляторних клем в 1946 р. 

З розповсюдженням автомобілів, підприємство переорієнтувалося на клеми для автомобільних акумуляторів, високовольтні дроти (сьогодні до половини всієї продукції), тримачі свічок та іншу подібну продукцію.

У конструкції провода SEIWA, порівняно зі стандартними проводами, велику увагу приділено стійкості виробів до впливу зовнішніх несприятливих факторів і екстремального водіння. Так, в якості зовнішнього покриття, застосовується спеціальна термостійка речовина на основі вінілу або гуми, яка зберігає форму при різких перепадах температури.

SHOWA

Заснована в жовтні 1938 року Showa Corporation розпочала розвивати свій військовий потенціал у рамках підготовки до Другої світової війни.

Showa Corporation поставляє підвіски і системи посадки різним виробникам літаків. Після Другої світової війни Showa Corporation увійшла в індустрію виробництва автокомпонентів, використовуючи свої авіаційні знання, для розробки підвісок для мотоциклів, які виготовляла компанія Honda.

Співпраця між компаніями Showa Corporation та Honda тривали роками і компанія Honda Racing Corporation стала її рівноправним партнером. Практично всі автомобілі та мотоцикли Honda комплектуються продукцією Showa Corporation.

SNR

Історія компанії SNR почалася в 1916 р. з виробництва підшипників у м. АНЕСА (Франція).

SNR є піонером в області високих технологій з початку минулого сторіччя і до сьогодні. З невеликої компанії, SNR дуже швидко перетворилася на міжнародний концерн.

SNR впровадило у виробництво нову технологію мехатронних підшипників ASB (Active Sensor Bearing), яка стала новим стандартом у галузі виробництва автомобільних підшипників.

Особливістю ASB-підшипника є інтеграція датчика швидкості обертання в сам підшипник. У технології ASB - в ущільнювальну прокладку підшипника вбудовано магнітне кільце з чергуванням полюсів, зверху якого встановлюється датчик. При обертанні підшипника разом з ним обертається магнітне кільце, створюючи магнітне поле змінної полярності, яке і реєструється поруч розташованим датчиком. При цьому на виході формується сигнал, частота якого залежить від кількості змін полярності в секунду, тобто від швидкості обертання колеса. Цей сигнал передається в мікропроцесорний блок для використання в автоматичних системах стабілізації  ESP і ABS.

Права на використання даної технології придбані компаніями FAG і NSK, SKF, NTN і KOYO. В 2007 році японська компанія NTN набуває частину капіталу компанії SNR у Renault - Nissan, а в наступному році в розпорядження NTN переходить контрольний пакет акцій 51% капіталу SNR. Так була створена група NTN-SNR, яка на сьогоднішній день вважається одним зі світових лідерів в області виробництва підшипників. Дві третини виробленої компанією продукції поставляються на конвеєри провідних автомобільних виробників.

Виробництво було сертифіковано за системою ISO9001 та ISO1400.

SPIDAN

SPIDAN є торговою маркою концерну GKN і провідним у світі виробником і постачальником приводних валів на конвеєри автовиробників.

Концерн GKN заснований в 1759 році в Англії і на сьогоднішній день є світовим лідером в області виробництва автомобільних трансмісій, займаючи понад 35% світового ринку та діючи більш ніж в 40 країнах світу. Виробничі потужності SPIDAN мають сертифікат якості ISO 9001.

Привідні вали SPIDAN поставляються на конвеєри Audi, BMW, Ferrari, Ford, Mercedes, VW, Saab, Porsche, Mazerati, Mitsubishi, Toyota, Nissan, Volvo, Lamborghini та багатьох інших найбільших автовиробників Європи та Японії.

STANLEY ELECTRIC CO.,LTD.

Цей японський виробник веде свою історію з 1920 р. Виробляють багато різної продукції, в першу чергу для автомобільної промисловості, включаючи всю автомобільну оптику.  Лампи  розжарювання почали виробляти в 1923р., світлодіоди з 1971р., підсвічування для рідкокристалічних екранів з 1997р.

В області  автомобільної  техніки,  Stanley Electric Co., Ltd., є одним з лідерів цієї галузі,  розробляючи та поставляючи високонадійні продукти на заводи автовиробників.

Stanley Electric Co., Ltd. є головним розробниками фар для японських автомобілів. Ця компанія почала досліджувати і розробляти газорозрядні лампи (Xenon),  як джерело світла нового покоління для фар.

STONE (ISHINO GASKET)

У 1923 році була заснована фірма Ishino Gasket MFG. Co., Ltd.  

Компанія Ishino першою в світі почала комерційне виробництво графітних прокладок для ГБЦ і отримала патент на їх виробництво в Японії, США, Великобританії та Німеччині.  В даний час компанія Ishino Gasket поставляє свою продукцію на конвеєри провідних автогігантів: Nissan (початок співпраці 1933 рік), Honda (1951), Suzuki (1952), Toyota (1978).

Прокладки Stone відомі у всьому світі завдяки своїй якості. Вони виготовляються з високотехнологічних матеріалів з використанням сучасних технологій і проходять найсуворіші перевірки.

У 2003 році компанія Ishino Gasket увійшла до групи компаній NOK. Таке партнерство дозволило компанії приступити до розробки нових високофункціональних матеріалів для покриття прокладок.

Про якість продукції говорить той факт, що на двигунах автомобілів-учасників гонок "Формула 1" і ралі "Париж - Даккар" стоять прокладки Stone. Компанія Ishino Gasket MFG. Co., Ltd. є членом SAE - Міжнародної асоціації виробників автопродукції і має сертифікат відповідності стандарту ISO 002.

SUN (UNITTA)

«SUN» - торгова марка компанії «USHIO INDUSTRIES CO. LTD, JAPAN», що входить до складу найбільшого в Японії виробника оригінальних комплектуючих заводу «UNITTA CO. LTD, JAPAN».

Компанія «UNITTA» - одне з підприємств «GATES», поставляє оригінальні ремені для всіх заводів у Японії, які випускають автомобілі: TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, MAZDA, HONDA, SUBARU, та ін. Наприклад, ТОЙОТА в якості оригінальних ременів ГРМ використовує тільки дві марки - UNITTA і MITSUBOSHI. Інші японські автовиробники також переважно оснащують свої автомобілі ременями ГРМ цих марок.

Виробник ременів компанія UNITTA - найбільший в Японії виробник ОЕМ комплектуючих, що надходять на всі японські автозаводи. Компанія UNITTA виробляє 70% всіх приводних ременів, що надходять у продаж на внутрішній ринок Японії. Під торговою маркою SUN компанія продає свою продукцію на зовнішній ринок.

Ремені ГРМ SUN мають високоміцний корд зі скловолокна з великим опором розтягування, який перешкоджає витяжці ременя і забезпечує необхідну гнучкість. Вони виготовлені з високоміцних матеріалів стійких до впливу масла і води. Високоточна формовка зубів забезпечує ідеальну посадку ременя на зірочки і виключає шуми і вібрації при роботі.

При виробництві ременів SUN використовуються виключно високоякісні матеріали і передові японські технології. Маркування на ремені з внутрішньої та зовнішньої сторони наноситься методом термодруку. Таке маркування зазвичай не підробляють через високу вартість і особливості нанесення.

«UNITTA» - це спільне підприємство двох провідних компаній, «GATES» (США) і «NITTA BELT» (Японія).

TAIHO

Японська компанія Taiho Kogyo Co. Ltd., була заснована в 1944 році.

Практично з самого початку свого заснування фірма Taiho займалася постачанням своєї продукції на конвеєр поблизу розташованого заводу Toyota Motor Corporation. Першими продуктами фірми були вкладиші - підшипники ковзання.

На сьогоднішній день, компанія TAIHO це один з провідних світових виробників різних підшипників ковзання, в тому числі і вкладишів для колінчастих валів двигунів внутрішнього згоряння, півкілець і втулок різноманітного призначення.

Васортименті виробленоїпродукціїTAIHOєточнеалюмінієве литво, металеві прокладкидляГБЦ,комплектуючідлясистемвипуску відпрацьованих газівавтомобільних двигунів,деталіз полімерівдлясистемохолодження,підшипники ковзанняспеціального призначення, напівфабрикати і прецизійнідеталідляелектронної промисловості.

Спеціалізацієюкомпанії,таксамо як і60 років тому,залишаєтьсяпостачання запчастиннаскладальні конвеєрияпонських, американських і європейських виробників (приблизно 80% усієї виробленої продукції).

У 1997 році компанія отримує сертифікати відповідності якості своєї діяльності і своєї продукції QS9000 і ISO9001.

TAMA

TAMA Enterprise Inc. заснована  в  1956 році в Японії і є структурним підрозділом найбільшого в Японії виробника термостатів і датчиків - компанії Nippon Thermostat Inc. (NTCL).

Компанія  завоювала велику частку японського ринку завдяки найвищій якості своєї продукції і оптимальному задоволенню запитів покупців.

TAMA Enterprise Inc.  виробляє таку продукцію як : термостати, термореле, термодатчики, датчики рівня палива і датчики тиску масла, кришки радіаторів і т.д.

Продукція під брендом TAMA відвантажується понад 130 країн по всьому світу, основні ринки збуту - країни Європи, Азії, Північної та Південної Америки.

TEXTAR

TEXTAR виробляє фрикційні матеріали з 1913 р. і за цей період зайняла лідируючі позиції серед постачальників для авто виробників.

TEXTAR входить в концерн TMD Friction Group - один з найбільших у світі виробників матеріалів для гальм, підприємства якого знаходяться в багатьох країнах. Продукція, пропонована TEXTAR на вторинному ринку, володіє такою ж якістю, як і постачається на конвеєр.

Склад фрикційного матеріалу підбирається для кожного конкретного автомобіля і проходить багатокілометрові випробування в реальних умовах і багатогодинні тести на стендах.

THO

Компанія Horiuchi Shoten Co., Ltd. була заснована в 1957 році.

Під торговою маркою ТНО компанія виробляє різні сальники, сальники клапанів та кільця. У виробництві використовуються самі передові технології і кращі матеріали, що дозволяє виробляти товар, який задовільняє самим жорстким вимогам виробників автомобілів.

Компанія Horiuchi Shoten Co., Ltd. поставляє свою продукцію як на внутрішній, так і на зовнішній ринки. Головний офіс і завод розташовуються в Японії в місті Місато поблизу Токіо.

TEIKIN

Торгова марка TEIKIN® була створена в 1974 році індонезійським підприємством PT. EDICO UTAMA в місті Джакарта.

Метою створення та існування TEIKIN по сьогоднішній день, є постачання на ринки Південно-Східної Азії, автомобільних автозапчастин для японських і корейських автомобілів. В асортименті цієї відносно невеликий і молодої компанії: поршні, гільзи циліндрів, поршневі кільця, високовольтні дроти та акумуляторні батареї.

Поршні Teikin, хоч і не поставляються на конвеєри при складанні автомобілів, але не поступаються в якості оригінальним запчастинам, і тому є чудовою альтернативою для тих покупців, які бажають отримати якісну запчастину за помірну ціну.

У 2001 році компанія TEIKIN отримала сертифікат відповідності  ISO / TS 16949: 2002. Про високу якість продукції TEIKIN®, говорить той факт, що вона визнана найавторитетнішими світовими організаціями: TUV Germany, International Automotive Task Force (IATF) і Japan Automotive Manufacturers Association (JAMA).

TOKICO

Історія компанії TOKICO почалася в 1937 році, коли в Японії було створено приватне підприємство TOKYO KIKI Ltd, яке займалося розробкою і випуском пневматичного та гідравлічного обладнання. Вже через рік розпочав свою роботу перший завод компанії. Найважливішою датою в історії компанії став 1965, коли з'явилася сучасна назва компанії TOKICO Ltd, і був відкритий ще один завод.

Фахівці компаніїTOKICOв 70-х роках минулого століттяпершими у світі розробиликонструкціюгазовогодвотрубногоамортизаторанизького тиску,якийзберігає свою актуальністьдо наших днів.

На сьогоднішній день, компанія TOKICO (HITACHI) є найбільшим постачальником амортизаторів для Nissan (близько 70% від потреб автовиробника) і другим після Kayaba для Toyota (близько 30%, але останнім часом цифра зростає, через напружені стосунки між Kayaba і Toyota). Значна частина продукції поставляється на ринок США.

Ще одним чинником, що додає популярності амортизаторам TOKICO, стала офіційна відмова компанії від подвійних стандартів якості при виготовленні запчастин, що поставляються на конвеєр і на вторинний ринок.

TOYO

Група компаній Toyo Tire & Rubber - один з провідних виробників шин у світі з представництвами в більш ніж 100 країнах і регіонах.

Компанія була заснованав 1945 р, їїштаб-квартира розташовуєтьсявОсаці(Японія).

Основними напрямками діяльності компаніївсвітіє: виробництвошин,  резинових, металорезинових, хімікатів ібудівельних матеріалів.

В 1966 року  компанія Toyo Tires починає виробництво у США. Основною сферою діяльності компанії Toyo Tires є розробка, виробництво і продаж першокласних шин з високими експлуатаційними характеристикам. Також компанія постачає на конвеєри японських автовиробників: подушки двигуна, подушки рами, опорні подушки, сайлентблоки, втулки, муфти, подушки вихлопної системи, пильовики ШРУСів, пневмоподушки, хрестовини, наповнювачі автомобільних сидінь.

ТРR

Компанія TEIKOKU PISTON RING (ТPR)  була заснована в 1939 році в японському місті Осаці (Osaka). 

Як і більшість японських машинобудівних компаній того часу, Teikoku поставляла свою продукцію для військової промисловості. Основною продукцією були поршневі кільця для авіаційних і суднових двигунів. Військові дії, в ході Другої Світової Війни, привели спочатку до бурхливого зростання компанії, але після поразки Японії - примусили керівництво компанії «перекваліфікуватися» на випуск мирної продукції.

Корпорація TEIKOKU PISTON RING завдяки високій якості, високому рівню організації виробництва, а також знаменитому японському менеджменту, на сьогоднішній день є одним зі світових лідерів з виробництва деталей двигуна: поршневі кільця, гільзи циліндрів, сідла клапанів і кільця ущільнювачів (сальники).

 Крім цього компаніязаймає лідируюче положеннявЯпоніїповиробництвадеталейз алюмінію іміді (виробництво автомобільних дисків івеличезної кількості різноманітнихдеталей).

Представництва та виробництва корпорації TEIKOKU PISTON RING крім Японії, відкриті по всьому світу.

Поршневі кільця TPR поставляються на конвеєри Toyota, Mitsubishi, Isuzu, Honda, Nissan, Daihatsu, Mitsubishi, Komatsu і Yamaha.

TYС

TYC Brother Industrial Co., Ltd - тайванська компанія, заснована в 1986р.

Сфера діяльності - виробництво фар, ліхтарів, галогенових фар для автомобілів. Якість продуктів компанії сертифіковане за QS9000.

UNISIA JECS

UNISIA Jecs була утворена в червні 1973 року. Це утворення стало спільним підприємством між Robert Bosch GmbH, Nissan Motor Co. і Diesel Kiki Co., Ltd.

Основні продукти компанії - електронні блоки управління, програмне забезпечення, форсунки інжектора, різні датчики, паливні помпи, помпи системи охолодження, амортизатори та ін..

Всі продукти UNISIA Jecs призначені для постачання на конвеєр японських автовиробників та не виходять на вторинний ринок. В 2002 році UNISIA Jecs перейшла в підпорядкування Hitachi, Ltd.

URW

URAWA INDUSTRY (URW) виробляє деталі приводу для автомобілів з 1987 року. Тоді відомий японський концерн Matsui Universal Joint Corporation виділив підрозділ для роботи на ринку запасних частин (URW), а сам продовжив роботу з виробниками автомобілів. З тих пір компанія є одним зі світових лідерів у виробництві запасних частин для приводів, марка URW відома якістю і довговічністю.

Компанія має сертифікати якості міжнародних систем стандартизації ISO9001 і ISO14001, є постачальником таких відомих виробників автомобілів як: TOYOTA, NISSAN, HINO, SUBARU, SUZUKI, KOMATSU.

VALEO

Французький концерн VALEO - незалежний виробник компонентів, модулів і цілих систем для легкових автомобілів і вантажівок. Клієнтами концерну є практично всі великі автовиробники світу: GM, FORD, TOYOTA, VAG, PSA, BMW і багато інших. Компанія впевнено входить до сімки лідерів світового ринку запчастин.

Якість Valeo офіційно підтверджено міжнародними стандартами ISO 9000, ISO 9001, TS16949, QS9000 та ін. У групи VALEO найсильніші позиції серед виробників зчеплень в Європі.

 Продукція VALEO - це: корзини зчеплення, диски зчеплення, вижимні підшипники, маховики двигунів, радіатори, деталі систем кондиціонування,

оптика, електрика.

VALEO РНС

Valeo Pyong Hwa Co, LTD (VALEO PHC) - провідний виробник елементів зчеплення в Південній Кореї. З'явився як філія французького концерну Valeo, який випускає широкий асортимент автозапчастин. Зараз Valeo PHC є самостійним підприємством.

Продукція південнокорейської корпорації Valeo PHC поставляється на конвеєр по збірці автомобілів.

Фірми-покупці продукції Valeo PHC: Hyundai Motors, Hyundai Motor A/S, Daewoo Motor, Kia Motor, Ssang Yong Motors а також деякі японські виробники.

Висока і стабільна якість, перевірена роками, призвела до того, що Valeo PHC став одним з найпопулярніших брендів елементів зчеплення.

VERNET

Компанія, що випускає термостати VERNET була заснована в 1952 році у Франції.

На даний момент компанія VERNET перетворилася на світового лідера в області виробництва термодатчиків і термостатів для автомобільної промисловості, зокрема для легкових і вантажних автомобілів.

Поставки термостатів на ринок aftermarket здійснюються в 150 країн світу. Асортимент виробленої компанією продукції включає в себе термостати, призначені для бензинових і дизельних двигунів, температурні датчики, датчики тиску масла, інші термоелементи.

Якість вироблюваної продукції підтверджена міжнародними сертифікатами якості QS 9000 і ISO 9001.

VІС (EIKEN INDUSTRIES)

Компанія Eiken Industries, утворилася в 1969 році і сьогодні є однією з найбільших в Японії, з виробництва автомобільних фільтрів.

ВиробничапрограмаEikenвключаємасляні, повітряні, паливні тасалонніфільтри,практичнодлявсіх японськихлегкових автомобілів івантажівок.

Внутрішня конструкція і фільтруючі елементи виконуються з дотриманням технології виробництва оригінальних фільтрів, тому і термін служби фільтрів VIC повністю відповідає рекомендаціям автовиробників. 

На внутрішньому ринку Японії, клієнтами компанії є такі відомі марки, як PMC, BOSCH, PIAA, PITWORK та інші. На експорт фільтри поставляються під власною торговою маркою VIC. Справжні фільтри VIC проходять строгий контроль. У 1999 компанія отримала сертифікат якості ISO9001.

REINZ

Історія компанії VICTOR REINZ почалася в далекому 1920 р, коли було засновано підприємство з торгівлі залізними виробами і товарами для залізничної промисловості. Через короткий час компанія приймає рішення налагодити випуск прокладок, які стали затребувані зростаючою автомобільною галуззю.

Прокладки для автомобільних і авіаційних двигунів, компанія стала поставляти в 1922 році. Якість виробленої продукції визнано в усьому світі, це підтверджується і тим, що прокладки REINZ поставляються на конвеєри таких автогігантів, як Audi, Mercedes Benz, Fiat, Volkswagen, Renault, Ferrari, Volvo, Ford, а також на ринок автозапчастин aftermarket. При цьому продукція, як для конвеєрного виробництва, так і для ринку запчастин виробляється на одних і тих же потужностях. Продукція компанії має сертифікати як ISO/TS16949, DIN EN ISO14001.

ZEXEL (ROBERT BOSH)

Дизельні системи для японських, корейських (і деяких європейських) автомобілів, будівельної та спеціальної техніки, випускаються під торговою маркою Zexel.

Історія появи бренду Zexel, що належить Robert Bosch, починається з 1939-го року, коли на японській фірмі Diesel KiKi за допомогою німецьких фахівців за німецькою ліцензією було організовано виробництво дизельних паливних насосів високого тиску. У 1990-му році компанія стала називатися Zexel Corporation і в 2000-му році була реорганізована під назвою Bosch Automotive Systems Corporation (RBAJ). Таким чином, RBAJ сконцентрований на OEM-поставках під марками Zexel і Bosch.

YAMASHITA RUBBER COMPANY Ltd.

Yamashita  Rubber Company Ltd. створена в 1953 році в Японії.

Спеціалізується на  виробництві і продажі металогумових та пластмасових виробів для забезпечення автомобільного ринку. Серед товарів, що виробляються: втулки, сайлентблоки, подушки двигуна, антивібраційні подушки, шайби кришки ГБЦ, подушки карбюратора, патрубки, паливні шланги та ін.. Вся продукція поставляється тільки на конвеєри, на вторинний ринок не виходить.

Основні клієнти Honda Motor Co., Ltd (першою почала співпрацю), Suzuki Motor Corporation, Daihatsu Motor Co., Ltd, Isuzu Motors Ltd.

555 (SANKEI INDUSTRY)

Торговая компанія “555” належить японській компанії Sankei Industry Co. Ltd. Компанія заснована в 1960 році.

Sankei Industry спеціалізується на виробництві запчастин автомобільної підвіски і рульового управління а саме: кульові опори, ричаги, тяги стабілізатора, рульові тяги та рульові наконечники. Вся продукція виробляється під суворим контролем і відповідає вимогам сертифікаційної системи ISO 9001.

Продукція з маркою “555” виготовлена з високоякісної сталі з підвищеним вмістом хрому і молібдену. Це є запорукою довгої і надійної роботи підвіски в непростих умовах наших доріг.

На сьогоднішній день Sankey Industries виробляє “неоригінальні” запчастини для усіх випущених і знятих з виробництва японських автомобілів,  позашляховиків, легкових вантажівок і мікроавтобусів. Якість запчастин “555” відповідає якості оригінальних деталей, що поставляються на конвеєри японських автозаводів.

Відмінною особливістю є те, що всі справжні деталі “555” виробляються тільки в Японії, тому необхідно остерігатися величезної кількості підробок, вироблених в Китаї та Тайвані.

YAMADA CORPORATION

YAMADA Corporation була провідним виробником промислового устаткування з 1905 року і має більш ніж 60 річний досвід роботи в області проектування і виробництва різного виду насосів.  

Будучи лідером в галузі пневматичних на гідравлічних технологій YAMADA Corporation  має величезний і різноманітний асортимент і добре відома в усьому світі за якістю і надійності. Компанія сертифікована  ISO 9001.

На автомобільний ринок поставляє помпи системи охолодження, виключно на конвеєри автовиробників

SANGO

Sango Co., Ltd. заснована в 1928 році в Японії  та займалась прокатом металу.

В 1937 році почала ділові відносини з Toyota Motor Corporation. На сьогоднішній день клієнтами компанії є:  Toyota Motor Corporation, Hino Motors, Ltd. Daihatsu Motor Co., Ltd. Nissan Motor Co., Ltd. Mitsubishi Motors Corporation, Isuzu Motors, Ltd. Fuji Heavy Industries Ltd., KYB Co., Ltd. Sumitomo Corporation…

На конвеєри автовиробників постачаються: глушники, вихлопні системи, вихлопні колектори, елементи кузова, дверні балки, інші автомобільні деталі. На вторинний ринок компанія не працює.

BEHR

Компанія Behr заснована в 1905 році.

Компанія Behr GmbH & Co - один з визнаних лідерів в області виробництва систем кондиціонування для автомобілів і охолодження двигунів. Behr займається виробництвом радіаторів, кондиціонерів, систем кліматконтролю.

Є постачальником на конвеєри – AUDI, BMW, Ford,  Mitsubishi, Porsche, Volksvagen та ін.

Історія компанії починається в 1907 році, коли була утворена компанія "Behr" (SKF). В 1921 році були вироблені перші радіатори із сталі і легких металів.

У 1937 році компанія будує свою власну аеродинамічну трубу, де проводилися дослідження радіаторів на автомобілі марок "Mercedes", "Volkswagen".

У 50-х роках починається серійний випуск кондиціонерів з вбудованим фільтром, конденсатором та компресором. Згодом починається виробництво муфт вентилятора  марки "Visco", що знижують споживання палива і рівень шуму.

 На сьогоднішній день, компанія Behr виготовляє кондиціонери "4 зони" і працюючі на СО2, алюмінієві теплообмінники "Monoblock".

ELWIS

Компанія Elwis Royal була заснована в 1938 в Копенгагені, Данія.

На сьогоднішній день вона є найбільшим скандинавським виробником прокладок і ущільнень.

            У структурі компанії виділено два напрямки: індустріальний і автомобільний.

Автомобільний підрозділ вибрав стратегію присутності виключно на вторинному ринку автозапчастин.  Асортимент компанії налічує більше 4 000 прокладок і більше 1 000 скомпонованних з них наборів, що дозволяє компанії покривати потреби європейського і японського ринків більш ніж на 95%.

            Всі прокладки виготовляються за допомогою прецизійних верстатів з лазерним і водяним різанням, і гідравлічних пресів, що дозволяють гарантувати точний збіг з параметрами оригінальних виробів. Якість Elwis Royal підтверджена сертифікацією за стандартом ISO 9001:2008.

            Асортимент продукції включає:

 • прокладки клапанної кришки, 
 • прокладки ГБЦ, 
 • прокладки турбіни,
 • прокладки коробки передач,
 • сальники валів, 
 • сальники клапанів,
 • болти ГБЦ.

 

GOETZE

Відому всьому світу німецьку компанію Goetze заснував Фрідріх Вільгельм Гьотц. Спочатку це була невелика майстерня, яка виготовляла мідні ущільнення для парових вентилів.Поршневі кільця для автомобільних і авіаційних моторів на Goetze стали робити в 1912 році.

Основним профілем фірми було і залишається постачання деталей на провідні моторобудівні заводи - на це відводиться три чверті від всього обороту фірми.

Goetze є розробником всієї циліндропоршневой групи і працює по замовленнях багатьох автомобілебудівних фірм Європи. Goetze виготовляє не лише деталі двигуна, але і продає технології і устаткування для виробництва поршневих кілець по своїх технологіях.

В кінці 1997 року  Goetze  купив американський концерн Federal Mogul - один з найбільших об'єднань-постачальників світової автопромисловості, з більш ніж 100-річною історією та оборотом більш ніж 7 млрд. USD.

Якість продукції «Goetze» відмічена сертифікатом якості по DIN EN ISO 9002. Крім того, якості «Goetze» довіряють провідні автомобільні фірми: Audi, Opel, Mercedes-benz, BMW, Volkswagen, Alfa Romeo, Nissan, Mitsubishi, Toyota, Volvo, Skoda та інші, замовляючи на свої складальні конвеєри її запасні частини, на яких припадає 70% всієї виготовленої продукції.     

Продукція Goetze:

-  болти ГБЦ

- сальники клапанів

- поршневі кільця

- прокладки двигуна

- сальники

- ущільнення двигуна

- гільзи.

JFBK

Японська компанія JFBK, утворена в 1961 році, спеціалізується на виробництві і продажі компонентів гальмівних систем, основними з яких є колодки барабанного типу. Головний офіс і заводи компанії розташовані в м.Осака.

Продукція торгівельної марки JFBK добре відома в Японії та за її межами. JFBK є найближчим партнером корпорації NISSHINBO.

            Співпраця з корпорацією NISSHINBO дозволяє компанії JFBK випускати широку лінійку гальмівних колодок високої якості, відповідної до якості «оригінальних».

У виробництві гальмівних колодок JFBK використовується високоякісний склад «феродо», розроблений по технологіях компанії «NISSHINBO». Основний принцип розробки елементів гальмівної системи лежить у використанні безасбестових матеріалів з додаванням дорогих мікроелементів, що збільшують термін служби гальмівних колодок та підвищують надійність роботи всієї гальмівної системи.

При цьому компанія JFBK є постачальником комплектуючих матеріалів при виготовленні гальмівних систем для NISSHINBO. Таким чином, якість продукції JFBK аналогічна до якості продукції NISSHINBO і знаходиться на рівні світових стандартів. Якість і надійність гальмівних колодок компанії JFBK підтверджується міжнародними сертифікатами якості ISO 9002.

SANSING BRAKE

На сьогоднішній день компанія SANGSIN BRAKE (Сангшін Брейк) має статус  найбільшого виробника гальмівних колодок в Південній Кореї. Незважаючи на колосальну конкуренцію на внутрішньому ринку, компанія протягом багатьох років є основним офіційним і постійним, а для комерційного транспорту ще і ексклюзивним, постачальником своєї продукції на конвеєри всіх найбільших корейських автогігантів. Компанія не лише виробляє гальмівні колодки, але і самостійно виготовляє фрикційні матеріали в спеціально створеному для цих цілей (у 1991 році) науково-технологічному інституті.

Продукція компанії поставляється під торгівельною маркою HI-Q. У 2002 році Sangsin Brake, з метою розширення виробництва, відкриває в Китаї нову виробничу лінію - завод Sangsin Brake Wuxi. Контроль якості продукції, виготовленої в Sangsin Brake Wuxi, не поступається контролю якості на корейських виробництвах.

Гальмівні колодки від компанії Sangsin Brake володіють високою термостабільністю, осіданням пилу, низьким рівнем шуму в процесі гальмування. Такого результату корейці досягли завдяки додаванню керамічних волокон у фрикційний склад колодок. Крім того, керамічні волокна збільшили пластичність фрикційного матеріалу і, як наслідок, звели до мінімуму знос гальмівного диска.

SUMITOMO

Компанія SUMITOMO є однією з трьох найбільших корпорацій Японії.

У 1964 році SUMITOMO вперше в Японії налагодила випуск дискових гальмівних систем і стала першим постачальником провідних автозаводів Японії.

B 2001 TOYOTA, SUMITOMO, AISIN SEIKI і DENSO відкрили спільне підприємство ADVICS, яке почало займатися розробкою і виробництвом компонентів для складальних конвеєрів. Це дозволило SUMITOMO різко збільши          ти обсяг поставок гальмівних систем на конвеєри практично всіх автозаводів Японії.

37% своєї продукції SUMITOMO поставляє корпорації TOYOTA. Причому не тільки для бюджетних автомобілів, але і для флагманів, таких як LAND CRUISER, CROWN MAJESTA або HARRIER, які уособлюють останні досягнення фірми-виробника в галузі надійності, комфорту і передових технологій виробництва. Ще 40% своєї продукції компанія SUMITOMO поставляє іншим японським виробникам.

            Такі особливості колодок, як стабільність властивостей в широкому діапазоні температур, відмінні гальмівні характеристики і висока зносостійкість (у 1,3-1,5 разу довговічніше за основних конкурентів) сприяли тому, що всі основні японські автовиробники купують продукцію, як оригінальне устаткування на конвеєр. На вторинний ринок запчастин оригінальні колодки стали поставлятися, починаючи з 2002 року. Марка SUMITOMO – це синонім надійності, довговічності і високих експлуатаційних характеристик.

            Звертаємо вашу увагу на те, що в добре відомих гальмівних колодок SUMITOMO відбулася зміна бренду, і з 2011 р. вони виробляються лише під брендом ADVICS.

NPW

Промислова група  NPW (Nissan Pump MFG.Co.) виробляє і реалізує широкий спектр помп і муфт вентиляторів для різних марок автомобілів. Завод компанії розташований в японському місті Хього. У асортименті продукції фірми широко представлені автокомпоненти для таких марок автомобілів, як: TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, ISUZU, HONDA, MAZDA, DAIHATSU, SUZUKI, SUBARU і багато інших. Визнана висока якість виробів, широкий асортимент, стабільність компанії і відмінне співвідношення ціна-якість - сприяють визнанню і успіху компанії та виготовлених нею товарів на вторинних ринках різних країн.

SEIKEN

Бренд «Seiken» належить японській компанії SEIKEN CHEMICAL INDUSTRY CO., LTD., яка була заснована в 1933 році.

«Seiken» - це єдина японська компанія, яка виробляє гальмівну рідину і всі деталі, що контактують з нею в процесі експлуатації.

Каталог фірми «Seiken» містить велику кількість позицій, таких як – гальмівні колодки, диски, супорти, поршневі кільця ущільнювачів і звичайно ремкомплекти на гальмівні циліндри, ексклюзивними постачальником яких, є компанія.

«Seiken» працює під керівництвом експертів, які володіють відмінними знаннями в своїй області. Це дозволяє компанії співпрацювати з гігантами японської автопромисловості (Toyota, Honda, Nissan, Mazda, Mitsubishi) і поставляти на їх конвеєр близько 70% всіх комплектів по гальмівній системі.

Останні два десятиліття «Seiken» показує стійке зростання, покращуючи якість своєї продукції і розширюючи мережу своїх представництв.

INTERPARTS

Компанія Interparts є одним з лідерів в Кореї по виробництву і експорту масляних, повітряних і паливних фільтрів.

Бездоганна якість і ефективний розвиток компанії базується на високих технічних характеристиках, якості виробництва і бездоганному сервісі.

Філософія компанії: кожній людині необхідно жити в чистому довкіллі. Компанія Interparts розробила і представила різні повітроочисні фільтри, щоб кожна людина могла насолоджуватися чистим повітрям.

Компанія має сертифікат ISO9001. Компанія Interparts користується заслуженою  репутацією в покупців у всьому світі, експортуючи фільтри в більш ніж 35 країн світу, в числі яких США, Канада, Англія, Німеччина, Швеція, Франція, Іспанія, Австралія, Японія, Росія і країни СНД.

REMSA

Компанія REMSA була заснована в 1975 році в Іспанії і спочатку була орієнтована на задоволення потреб внутрішнього іспанського ринку. З моменту заснування компанія займалася випуском гальмівних колодок. Через деякий час компанія увійшла до складу концерну TRW. Це дозволило знайти нові ринки збуту і перетворитися на одного зі світових лідерів в області виробництва гальмівних колодок.

Сьогодні компанія REMSA має у своєму складі 8 виробничих компаній, розташованих в усьому світі: 6 знаходиться в Європі і 2 в Північній Америці. У Європі компанія вважається провідним постачальником продукції на ринок aftermarket, пропонуючи високу якість при порівняно низькій ціні.

Основний напрямок діяльності компанії залишається колишнім - виробництво фрикційних матеріалів, дискових гальмівних колодок і барабанних гальмівних колодок. Якість обумовлено використанням у виробництві останніх наукових досягнень в області фрикційних матеріалів і власних ноу-хау. REMSA вкладає великі інвестиції в конструкторські розробки і кінцеве тестування продукції.

У виробництві гальмівних колодок REMSA використовується спеціальний процес випалу, що прискорює притирання поверхні колодки до гальмівного диска. Варто також зазначити, що компанія перейшла на безасбестове виробництво фрикційних матеріалів.

KOYORAD

Компанія Koyo Radiator Co. має більш ніж п'ятидесятирічний досвід виробництва і продажу радіаторів, які відповідають промисловим стандартам провідних автовиробників. За цей час бренд KOYORAD здобув світову популярність і став синонімом таких понять, як якість і надійність.

Розробка і тестування кожної моделі відбувається в головному офісі в м.Нагоя (Японія), після чого запускається їх виробництво на заводах, які належать компанії. Ці заводи мають сертифікат ISO 9001-2000, що гарантує високий стандарт якості для всієї продукції KOYORAD.  

KOYORAD суворо дотримується промислових специфікацій автовиробників для точної відповідності своїх виробів конкретним маркам автомобілів – у них немає універсальних моделей! 

У виробництві використовуються лише якісні матеріали, відповідні оригінальним. Вся продукція поставляється в твердій упаковці.

N-ROCKY

Бренд N-rocky офіційно належить Taiyo Corporation, яка є однією з найстаріших торгівельних компаній світу в області автомобільної промисловості.

На сьогоднішній день обороти компанії складають близько 95 млн. доларів США. Утворившись в 1915 році під ім'ям Shokai, компанія розвивалася, відкриваючи філії по всьому світу. У 1980 році офіційна назва компанії була затверджена як Taiyo Corporation.

Головний офіс знаходиться в місті Осака, Японія. Одні з найкрупніших офісів компанії розташовані в таких містах, як Нью-Йорк, Сан Францисько, Лос - Анжелес, Чикаго, Роттердам, Джакарта, Сінгапур, Пекін, Маніла.

NACHI

У грудні 1928 року в місті Тояма (Японія) був заснований Кохкі Імура - завод по виробництву машинних інструментів NACHI-FUJIKOSHI, який став першим підприємством корпорації.

Через 10 років компанія стала одним з найбільших сталеливарних заводів не лише країни, але і всього світу, тут застосовувалися самі сучасні на той час технології повного циклу виробництва. Згодом, із сталей власного виготовлення, компанія стала виробляти спочатку підшипники кочення, а потім і іншу продукцію, поступово захоплюючи ринки збуту у інших «монстрів» японської підшипникової промисловості - NTN, KOYO і NSK, пропонуючи продукцію не лише якісну, але і відносно недорогу.

Сьогодні до групи NACHI входять 47 компаній, 26 з них розташовані в Японії, 21 - за її межами.

            Під торгівельною маркою NACHI реалізуються наступні основні види продукції:

 • Кулькові і роликові підшипники кочення різних конструкцій;
 • Автомобільні підшипники (ступиці, вижимні, опорні, генераторів, кондиціонерів);
 • Шаріко-гвинтові передачі;
 • Корпуси підшипників;
 • Свердла, фрези і інші ріжучі інструменти;
 • Робототехника;
 • Гідравлічне устаткування;
 • Сталі, виготовлені методом порошкової металургії, спеціальної термообробки.

     Основним напрямком NACHI є виробництво підшипників, які є важливою частиною автомобілів, конвеєрів, машинних інструментів, електричного устаткування і інших пристроїв. Саме тому підшипники NACHI робляться з високоякісних матеріалів з використанням інноваційних технологій.

     Підшипники NACHI відомі не лише своєю якістю, але також і здатністю працювати в екстремальних умовах. Вони успішно пройшли випробуваннях в умовах роботи до 200°C, підвищеної вологості і тиску.

  NACHI роблять радіальні і радіально-роликові підшипники, циліндрично-роликові підшипники, клиновидно-роликові підшипники, а також сферичні підшипники.

MCB

Бренд MCB заснований в 1984році. Компанія Mineral Circles Bearings fze – одна з кращих з продажу підшипникової продукції в ОАЕ.  Починаючи з 1984 року, MCB виступає одним з провідних постачальників і експортерів підшипникової продукції японських, корейських марок, а також власної марки "MCB" з ОАЕ для різних галузей промисловості, транспорту і сільського господарства.

Головний офіс компанії знаходиться у вільній зоні Jebel Ali Free Zone. В процесі виробництва компанія MCB застосовує досвід найкращих виробників підшипників - NTN, KOYO, NACHI, і Musashi Oil Seal, а також  корейських брендів: KBC і ILJIN.  Для створення своїх підшипників компанія застосовує лише кращу сталь, пластик і гуму.

MCB має Сертіфікат ISO 9001:2000 присвоєний виробничим потужностям, на яких компанія виробляє свій  особистий бренд - MCB.

YOKOHAMA

Японська компанія The Yokohama Rubber Company Limited була заснована в 1917 році. У наш час шини Yokohama продаються по всій земній кулі. Заводи компанії Yokohama випускають шини для пасажирських автомобілів, вантажівок, автобусів, будівельних і гірничодобувних машин, а також гумотехнічні вироби промислового призначення: ремні, шланги високого тиску, клеї, герметики, гідроізоляційні матеріали, антисейсмічні гумові опори для мостів і будівель, вироби для гольфу і комплектуючі для авіаційної техніки.

            Автошини виробництва Yokohama – це продукт бездоганної якості. Серед постійних замовників продукції під маркою Yokohama такі всесвітньо відомі фірми як Toyota, AMG, Aston Martin, Lexus, Lotus, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, Porshe, Subaru.

            У 1978 році, почавши спонсорувати гоночний чемпіонат «Japan Racing of Champions», Yokohama представила світу бренд ADVAN, який став ім'ям гоночного підрозділу компанії Yokohama.

У цьому ж 1978 році під маркою ADVAN була запущена у виробництво і представлена ринку нова лінійка радіальних шин для легкових автомобілів – ADVAN  NF. З року в рік компанія постійно збільшувала свою присутність в різних гоночних серіях завдяки високій якості і чудовим гоночним характеристикам своїх шин, завоювавши тим самим широку популярність не лише в професійних колах, але і серед любителів. При цьому компанія постійно продовжувала удосконалювати і шини ADVAN для легкових автомобілів, приносячи в звичайне життя ті спортивні технології, які гідно пройшли випробування в жорстоких гоночних умовах.

Автошини компанії Yokohama, як літні, так і зимові, перед випуском їх в серійне виробництво - проходят тестування на всесвітньо відомих тестових полігонах, таких як Нюрбургрінг (Німеччина), Івало (Фінляндія), Тімарі (Японія), Діпарк (Японія) та ін.

AGC

Asahi Glass Co, Ltd — основний світовий виробник скла. Штаб-квартира компанії розташована в Токіо.

Компанія була заснована в 1907 році Тосія Івасакі, сином одного з президентів компанії Mitsubishi, і стала першим в Японії виробником листового скла.

Вже в 1925 р. почала працювати скляна фабрика в Китаї – перше незалежне виробництво AGC, що знаходиться за межами Японії. На сьогодні компанія налічує більше трьохсот підприємств, розташованих по всьому світу.

Компанія займається випуском і переробкою листового скла 

 • для будівельної галузі (зовнішнє і внутрішнє декоративне скління),
 • для автомобільної промисловості,
 • працює у сфері сонячної енергетики, 
 • деяких інших спеціалізованих галузях.

AGC володіє заводами, розташованими в Китаї, Бельгії, Росії, а також в Сполучених Штатах Америки, Іспанії, Чехії. За рахунок суворого, глобального контролю процесу виробництва, корпорація займає провідні позиції на ринку автоскла. AGC є основним постачальником автоскла для автомобілів Nissan, Honda, Toyota, Mitsubishi, BMW, VW Group і ін. Для японських автовиробників корпорація є практично монопольним постачальником. Вельми істотну частку ринку автоскла вона займає і в Європі.

Продукція, яку випускає AGC, — це лобові, бічні, панорамні, задні скла і скляні дахи. Продукція компанії володіє інноваційними технологіями, такими як електричний обігрів лобового скла, індикація на лобовому склі, захист від інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювань.

Скло Asahi, залежно від місцезнаходження заводу, представлено цілим рядом різних торгівельних марок: Asahi, AP Tech, Lamisafe, БОР, Temperlite, Asahimas, Splintex. Наявність цих брендів є підтвердженням оригінального походження автоскла з одного з підприємств концерну, і служить гарантією його високої якості. Вся продукція AGC відповідає існуючим стандартам, прийнятим в Японії, в Європі і в США.

Основними характеристиками автоскла Asahi є його 100%-на прозорість і натуральна гладка поверхня, таке скло забезпечить водієві прекрасний огляд. Адже завдяки неспотвореній видимості завжди є можливість адекватно оцінити ситуацію на дорозі і, отже, вчасно відреагувати на ситуацію. Ще одна безперечна перевага автоскла AGC — висока зносостійкість. Крім того, лобові скла, при необхідності, можуть оснащуватися додатковими опціями: вмонтованою антеною, електрообігрівом, сонцезахисною смугою і ін. Також лобове скло, за бажанням, може бути обладнане датчиками, ущільнювачами і так далі, що значно розширює можливості водія.

KHK

Kohara Gear Industry Co., Ltd. (KHK)

Заснована в 1935 р. в Японії, провідний виробник шестерень в Азії. Грунтуючись на величезному 79 літньому досвіді, компанія займає 70% ринку шестерень в Японії і продовжує освоювати Європейський, Американський і Близькосхідний ринки. Компанія має відмінну репутацію завдяки високій якості продукції, доступній ціні, швидким термінам постачання.

Kohara Gear Industry має 2 фабрики на яких працюють 212 висококваліфікованих співробітників. Обидві фабрики оснащено за останнім словом техніки і збудовані згідно моделі "Kaizen".

«Кайдзен» модель в бізнесі – це постійне покращення, починаючи з виробництва і закінчуючи вищим керівництвом, від директора до рядового працівника. Покращуючи стандартизовані дії і процеси, мета кайдзен - виробництво без втрат.

Вперше філософія кайдзен була застосована в ряді японських компаній (включаючи Toyota) в період відновлення після Другої світової війни, і з тих пір поширилася по всьому світу.

ICHIKON

Компанія Ichikoh Industries, є одним з лідерів в Японії в області розробки і виробництва автомобільних світлових приладів.

Перший завод цієї компанії виник в 1903 році і спеціалізувався на виробництві білого світла фар, сигнальних ламп, і т.д. Компанія Ichikoh разом з французькою компанією Valeo розробили та з 2010 року почали випускати адаптивні фари системи BeamAtic Premium. Ця система запобігає засліпленню водіїв зустрічних машин – без переключення дальнього світла на ближнє.

Інновація цієї системи BeamAtic Premium полягає у плавній перебудові пучка світла в залежності від ситуації на дорозі. (Камера, що закріплена біля дзеркала салону, бачить і зустрічні автомобілі, і авто, які обганяють. При появі, наприклад, зустрічного авто, в фарах BeamAtic Premium піднімається малесенький рухомий екранчик, який вирізає з суцільного пучка світла вузький сектор, направлений на зустрічну машину. Компютер  з програмою розпізнавання образів – відслідковує траекторію авто та зміщує цей видалений сектор. Аналогіічним чином система може коректувати пучок світла від машини, яка їде ззаду, для того щоб не сліпити водія через дзеркало заднього виду).

Також японська компанія Ichikoh розробила адаптивну систему фронтального освітлення AFS на базі білих світлодіодів, яка дозволяє незалежно контролювати напрям світла лівої і правої автомобільних фар.

Фари системи AFS дозволяють регулювати режим освітлення, відповідно до зовнішніх умов: рух по прямій, по кривій, по трасі; також передбачені налаштування, що полегшують видимість і при різних типах негоди (туман, дощ, снігопад). Наприклад, під час зливи система буде автоматично фокусувати напрямок світла на смугах розмітки. Дана розробка, без сумніву, в значній мірі полегшить автолюбителям процес водіння, а також підвищить їх уважність і поріг втомлюваності.

2018 © S-LINE. Всі права захищено.